"yazılım" ile ilgili yazılar

 • Ücretsiz Windows 10 Yükseltmesi Nasıl Yapılır?

  windows 10 ücretsiz geçme

  Windows 10 çıkış yaptığında tonlarca hata ile birlikte gelmiş ve geçiş yapan kullanıcıları hayattan bezdirmişti. Bu sebeple bir süreliğine ücretsiz olan bu geçiş sürecinden birçok kullanıcı yararlanmak istememişti. Fakat gelen güncellemeler ve tonla yeni içerikle birlikte ilgi çekici konuma gelen Windows 10'a hala ücretsiz olarak geçmeniz mümkün. 

  Devamını Oku »

 • Telefonunuz Ne Zaman Android Nougat 7.x Alacak?

  Telefonunuz Ne Zaman Android Nougat 7.x Alacak?

  Yeni bir Android sürümü daha kullanıma servis ediliyor. İlk önce her zamanki gibi Nexus tayfası için yapılan güncellemeleri yavaş yavaş tüm cihazlara yayılacak. Tamam, yayılacak da bu ne zaman olacak? İşte, Android Nougat 7.x güncellemelerinin 2017 yılı servis tarifesi.

  Devamını Oku »

 • 2016 Yılında Microsoft’un Teknolojiye Kattığı 5 Önemli Gelişme

  2016 Yılında Microsoft’un Attığı 5 Doğru Adım

  Dev şirketlerin milyarlarca tüketiciye ulaşabiliyor olması hiçbir zaman herkesi memnun edebileceği anlamına gelmiyor. Üstelik teknoloji sektöründe Microsoft gibi her yerden tüketiciye dokunabilen ürünler pazarlıyorsanız işiniz hayli zor.

  Devamını Oku »

 • Ücretli Android Oyun ve Uygulamaları Neden Bedava İndirmemelisiniz?

  Ücretli Android Uygulamalarını Neden Bedava İndirmemelisiniz?

  Herkes bedava malı sever. Ancak şunu unutmamız gerekiyor; ne kadar bedava olduğunu zannetsek de her şeyin bir bedeli vardır ve eninde sonunda bir şekilde ödenir. Tamindir sayfalarında asla size ebeveynlik taslamadık. Ancak bazı durumlarda yapmamanız gerekenleri, neden yapmamanız gerektiği hakkında uyardığımız olmuştur. Bu makalemiz de böyle bir uyarı niteliğinde. Ücretli Android uygulamaların neden ücretsiz sürümlerini edinmemeniz konusuna biraz değinmek istiyoruz.

  Devamını Oku »

 • Pahalı Yazılımların En İyi Ücretsiz Alternatifleri

  Pahalı Yazılımların En İyi Ücretsiz Alternatifleri

  Eğer çeşitli yazılımlar için ücret ödüyorsanız, bu yazılımlarda alışmış olduğunuz özelliklere sahip alternatif ve ücretsiz yazılımlara şans vermenizi öneriyoruz. Sürekli kullandığınız yazılımı değiştirmeyi düşünürseniz sizler için hazırladığımız bu listede pahalı yazılımlar yerine kullanabileceğiniz alternatif ücretsiz yazılımları inceleyebilirsiniz.

  Devamını Oku »

 • En İyi 7 E-Kitap Okuma Uygulaması

  e-kitap okuma uygulaması

  Gelişen teknolojiye ayak uyduran kitaplar ve çizgi romanlar, artık tümden dijital hale gelmeye başlıyorlar. Günümüzde çizgi roman okuyucularının büyük bir kısmı dijital kopyalara yönelmişken, ülkemizde yaygınlaşmasa da, yurtdışında e-kitaplar da büyük ilgi görüyorlar. Dijital kopyaların kaliteli olmasının yanı sıra bunları okuduğunuz harici uygulamaların da bir o kadar iyi olması gerekiyor. Bu sebeple kullandığınız uygulamayı iyi seçmeniz ve zevkinize göre olanı belirlemeniz değişmez bir şart olarak karşımıza çıkıyor.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin