"listeler" ile ilgili yazılar

 • Mutlaka Denemeniz Gereken 8 Niş Sosyal Ağ

  Mutlaka Denemeniz Gereken 8 Niş Sosyal Ağ

  Facebook, Twitter, Snapchat, LinkedIn gibi sosyal ağlar, milyarlarca kullanıcıya sahip durumdalar. Bu en popüler sosyal ağların dışında da birçok sosyal ağ bulunuyor ve birçok kullanıcı bu durumdan habersiz. Bizler de bu listemizde, mutlaka denemeniz gereken 8 niş sosyal ağı sizler için sıraladık.

  Devamını Oku »

 • Teknolojiye Daha Az Para Harcamanızı Sağlayacak 7 Öneri

  Teknolojiye Daha Az Para Harcamanızı Sağlayacak 7 Öneri

  Hemen hemen herkes daha az para harcamak ve tasarruf yapmak için çabalasa da, bubu başarmak göründüğü kadar kolay olamayabiliyor. Hayatımızın ihtiyaçları ve isteklerimiz, bütçemizi zorlayarak bizi de oldukça zor bir duruma itebiliyor. Bizler de bir nebze de olsa tasarruf yapabilmeniz için hazırladığımız bu rehberde, teknolojiye daha az para harcamanızı sağlayacak 7 öneriyi sizler için sıraladık.

  Devamını Oku »

 • Dikkat! İşte İnternette Aranmaması Gereken 6 Hassas Konu

  Dikkat! İnternette Aranmaması Gereken 6 Hassas Konu

  Kişisel bilgisayarınızdan ya da mobil cihazlardan internette arama yaparken hepimizin garip alışkanlıkları olabilir. Bunların çoğunu bilinçsiz olarak arama kutusuna yazıveririz. Ancak gerek ofislerimizde, okullarda ve herkese açık internet bağlantısı olan yerlerde aramalarımız hakkında daha özenli olmamamızı gerektiren bazı konular olduğunu da aklımızdan çıkarmamamız gerekiyor. Bazı anahtar kelimeler eğer dikkatli olmazsak daha sonra başımızı çok ağrıtabiliyor.

  Devamını Oku »

 • En İyi 5 Android Emülatörü

  En İyi 5 Android Emülatörü

  Android emülatörleri, uygulama geliştirirken test etmenin en iyi yoludur. Birçok kullanıcının bilgisayarda Android oyunları oynamak için bu araçları kullanabileceklerini fark ettiğinde, bir çılgınlık haline geldi diyebilirim. Bazı emülatörler yalnızca uygulamaları çalıştırabiliyorken, bazıları da işletim sistemini tümüyle taklit edebiliyor. Bizler de bu listemizde, en iyi 5 Android emülatörünü inceleyerek hangisinin en iyisi olduğuna karar vereceğiz.

  Devamını Oku »

 • Programlarınızın Yerini Alacak 9 Windows Mağaza Uygulaması

  Programlarınızın Yerini Alacak 9 Windows Mağaza Uygulaması

  Windows Mağazası, masaüstü versiyonlarını değiştirebileceğiniz çok sayıda resmi uygulama sunuyor. Bizler de bu listemizde, programlarınızın yerini alacak 9 Windows Mağaza uygulamasını sizler için sıraladık. Mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

  Devamını Oku »

 • VPN Kullanmanız için 10 Neden

  VPN Kullanmanız için 10 Neden

  VPN uygulamaları, gizlilik konusuna önem veren kullanıcıların vazgeçilmez araçları diyebilirim. Oldukça kolay kullanıma sahip olan bu uygulamalar, hayatınızı kolaylaştıracak avantajlar da sunuyor. Bizler de bu rehberimizde, VPN kullanmanız için 10 neden listesini hazırladık. Mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin