"listeler" ile ilgili yazılar

 • En İyi 5 Dünya Kupası Uygulaması

  En İyi 5 Dünya Kupası Uygulaması - Manşet

  2014 Dünya Kupası’nı hem iOS hem de Android’li cihazınızdan anbean takip edebileceğiniz onlarca ücretsiz uygulama şimdiden Mağazalar’daki yerini almış durumda. Bizler de sizler için bu uygulamalar arasından en iyi ve ücretsiz olanlarını seçtik.

  Devamını Oku »

 • En Komik Mobil Kamera Efekt Uygulamaları

  En Komik Mobil Kamera Uygulamarı

  Merhaba sevgili Tamindir takipçileri. Eğer bir akıllı telefon veya tablet kullanıyorsak bu cihazlarımızda fotoğraf çekmek için mobil cihazımızın dahili kamera uygulamasının haricinde alternatif kamera uygulamaları tercih etmekteyiz.

  Devamını Oku »

 • Mimarlar İçin En İyi Ücretsiz Uygulamalar

  mimarlar için en iyi uygulamalarAkıllı telefonlar ve tabletler sadece oyun oynamak, not almak, fotoğraf çekmek ve elektronik postaları kontrol etmek için değil, aynı zamanda farklı iş kollarında kullanılmak üzere geliştirilmiş cihazlardır. Bu teknoloji harikası cihazlardan tam performans alabilmek için kullanıcılar tam olarak ihtiyaçlarını belirlemeli ve bu ihtiyaçlara yönelik uygulamalar seçmelidir.

  Devamını Oku »

 • En İyi Ücretsiz Müzik Dinleme Servisi Spotify

  Spotify’ın ülkemize girişinin ardından pek çok diğer müzik dinleme servisini geride bıraktığı ve ücretsiz bir alternatif olarak binlerce kullanıcı tarafından her gün yüklendiği ortada. Şimdilik en iyi düzenlenmiş ve en kolay kullanılır müzik dinleme uygulamalarından birisi olan Spotify hakkında temel bir kaç noktayı sizlerle paylaşmak istedik ve böylece programa çok daha kolay bir giriş yapmanızı sağlayacağımıza inanıyoruz.

  Devamını Oku »

 • En İyi Resim ve Fotoğraf Formatı Dönüştürme Programları

  Elinizde bulunan resim dosyalarının ve fotoğrafların formatlarını çeşitli nedenlerden dolayı değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Bu nedenler arasında boyutlarının yüksek olması, farklı cihazlarda görüntüleyebilmek, galeriler yapmak, internette kullanmak ve çok daha fazlası olabilir. Ancak profesyonel fotoğraf ve resim düzenleme programları kullanmıyorsanız satın almanız gerekliliği veya kullanmayı bilmiyor olmanız gibi sorunlar önünüzde engel olarak durabilir.

  Devamını Oku »

 • Ramazan'da Kullanabileceğiniz En İyi Uygulamalar

  2013 Ramazan ayına başladığımız şu günlerde eminim ki ayı daha kolay geçirmenizi sağlayacak çözümler aramaya başlamışsınızdır. Aslında yazılım üreticileri de sizin bu arayışlarınızın farkında oldukları için neredeyse tüm cihaz platformlarında Ramazan ayına özel uygulamalar yayınlanıyor ve kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

  Eğer faydalanmak isterseniz sizler için değişik platformlarda hazırlanmış Ramazan ayında yükleyebileceğiniz en dikkat çeken uygulamaları listeledik. Bu mübarek ayda herkesin coşku içinde ibadetini tamamlamasını ve hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin