"listeler" ile ilgili yazılar

 • Bebekler İçin Android Oyunları

  bebekler-icin-android-oyunlari

  Teknolojinin günbegün gelişmesi sadece yetişkinlere değil, bebek ve çocuklara da yarıyor. Tabii yeni çocuk sahibi olmuş anne babaları da unutmamak lazım. Eskiden bebekleri oyalamak ve eğlendirmek bu kadar kolay değildi. Artık herkesin cebinde bir akıllı telefon ya da tablet bulunmakta ve bu da bazı durumlarda çok işe yarıyor. Örneğin gece uyumayan bebeğinizi uyutmak ya da kalabalık bir ortamda ağlayan bebeğinizi sakinleştirmek artık mobil uygulamalarla çok daha kolay.

  Devamını Oku »

 • Film Ve Dizi Tutkunları İçin En İyi Android Uygulamaları

  film-ve-dizi-tutkunlari-icin-android-uygulamalari

  Herkes film izlemekten zevk alır. Birçoğumuz da aynı şekilde bazı dizilerin sıkı takipçisiyizdir. Artık film ve dizi izlemek de eskisi gibi değil. Eskiden, teknoloji bu kadar gelişmemişken, televizyonda ya da sinemada bir diziyi ya da filmi izleyemediyseniz, bir daha bulup izleme şansınız olmazdı. Özellikle diziler için bu daha da önemli bir hal alıyor. Çünkü sinemada kaçırdığınız film, televizyona gelebiliyor, ama bir kere dizinin bölümünü kaçırdıysanız, bulma imkanınız kalmıyor ve takip etmek zorlaşıyordu.

  Devamını Oku »

 • Dünya Kupası'na Özel iOS Futbol Oyunları

  futbol oyunları

  Uygulama marketlerin en fazla rağmet gören oyun kategorilerinden bir tanesi de futbol oyunları. Her ne kadar konsolun verdiği hissi vermese de tablet ve akıllı telefonlarda futbol oyunu oynamak zaman zaman keyifli olabiliyor.

  Devamını Oku »

 • Koşucular İçin En İyi Android Uygulamaları

  kosucular-icin-en-iyi-android-uygulamalari

  Spor yaparken motivasyonu korumak bazen çok zor olabiliyor. Özellikle koşmak, spor türleri arasında belki de en sıkıcısı desek yeridi.  Üstelik açık havada değil de koşu bandında koşuyorsanız, iyice sıkıcı hale gelebiliyor. Teknoloji bu kadar gelişmemişken kendi kendinizi motive etmek ve koşularınızı takip etmek bu kadar kolay değildi. Ama artık her konuda olduğu gibi spor konusunda da bir çok uygulama var ve bunlar hayatınızı gerçekten kolaylaştırıyor.

  Devamını Oku »

 • iOS İçin Bankacılık Uygulamaları

  bankacılık ios

  Mobil cihazların günlük hayata kattığı kolaylıklar arasında bankacılık ve finansal işlemlerin daha pratik yönetilmesi de gelmekte. Fakat bu konuda karşılaşılan en büyük sıkıntılardan bir tanesi güvenlik. Her ne kadar bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek mobil cihazlar ile çok kolay hale gelse de birçok kullanıcı güvenlik zafiyeti olabilme tehlikesini göz önüne alarak bu teknolojilerden faydalanmıyor.

  Devamını Oku »

 • Motor Kullananlar İçin Faydalı Android Uygulamaları

  motor-kullananlar-icin-faydali-androidygulamalari

  Motosiklete binmek, bazıları için cesaret isteyen delice bir işkence, bazıları içinse yemek yemek, su içmek gibi günlük bir rutin. Özellikle ülkemizde yollar gerçekten motorcular için çok tehlikeli olabiliyor. Bunun sebebi ise sadece etrafına dikkat etmeyen sürücüler değil, aynı zamanda yolların motosikletler için uygun bir şekilde yapılmamış olması. Özellikle uzun yola çıkmak isteyen motorcuları yollarda bir çok tehlikeler bekliyor. Fakat bunun yanında öyle de zevkli bir şey ki motora binmek, eğer seviyorsanız bu tehlikeleri göze alabiliyorsunuz.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin