"karşılaştırma" ile ilgili yazılar

 • Samsung Galaxy S3 ile HTC One X+ Karşılaştırması

  HTC, Android akıllı telefonlarına bir yenisini ekleyerek One X modelinin çeşitli açılardan iyileştirilmiş hali olan One X+ isimli cihazını tanıttı. Söz konusu Android dünyası olunca, oldukça güçlü özelliklere sahip iki Android akıllı telefonu karşılaştırmak istedik. Bu doğrultuda Samsung Galaxy S3 ile HTC One X+ akıllı telefonlarını özellikleri çerçevesinde karşılaştırdık.

  Devamını Oku »

 • iPhone 5 ile HTC One X+ Karşılaştırması

  iPhone 5, Apple tarafından üretilen akıllı telefonların en üst modeli olarak karşımızda. Bu ürünün hem yazılım hem de donanım üreticisi olarak birçok rakibi var ve bu rakipler arasında HTC ilk akıllı telefon üreticilerinden biri olması dolayısıyla özel bir yer tutuyor. Bu yazımızda, HTC tarafından tanıtılan ve şu anda HTC'nin en güçlü Android akıllı telefonu olma özelliğini taşıyan One X+ isimli akıllı telefon ile iPhone 5'i karşılaştırıyoruz.

  Devamını Oku »

 • iPhone 5 ile Nokia Lumia 920 Karşılaştırması

  iPhone 5 tanıtıldı ve benzer seviyedeki diğer markalara ait akıllı telefonlarla kıyaslanmaya başladı. Söz konusu benzer seviyedeki cihazlardan biri de Windows Phone 8 işletim sistemi ile Nokia'nın iddialı yeni akıllı telefonu Lumia 920. Bu yazımızda iPhone 5 ile Nokia Lumia 920 özelliklerini karşılaştırıyor ve sizlerin bu iki ürün hakkında daha iyi fikir sahibi olmanıza çalışıyoruz.

  Devamını Oku »

 • iPhone 5 ile Galaxy S3 Karşılaştırması

  iPhone 5'in tanıtılmasıyla birlikte ürünün özelliklerinin yanı sıra, ürünün benzer seviyedeki diğer akıllı telefonlara göre nasıl bir konumda yer alabileceği akıllara gelen ilk konular arasındaydı. Android rekabetini yeniden alevlendirecek iPhone 5 ile onun en büyük rakibi olarak gösterilen Samsung Galaxy S3 özelliklerini karşılaştırdık.

  Devamını Oku »

 • iPhone 5 ile iPhone 4S Karşılaştırması

  iPhone 5’in tanıtılmasıyla birlikte kullanıcıların akıllarına gelebilecek bazı konuları öngörerek iki ürünler iPhone 5’i karşılaştırmak istedik. iPhone 5 karşılaştırması yapacağımız ilk ürün iPhone 4S. Özellikle iPhone 4S kullanıcılarının yeni bir iPhone almaya ihtiyaçlarının olup olmadığına yardımcı olmak için bir tablo oluşturduk.

  Devamını Oku »

 • En İyi 6 Online Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

  Resim ve fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında düzenlemek için binlerce dolarlık resim programlarını satın almanıza veya yüzlerce megabaytlık dosyaları indirmenize gerek yok. Günlük bir bilgisayar kullanıcısının resimlerini ve fotoğraflarını düzenlemek için ihtiyacı olan tek şey kaliteli ve ücretsiz bir online fotoğraf düzenleme web uygulaması.

  Uzun araştırmalarımız sonucunda bunların içinden eleyerek 6 adede kadar indirebildik ve sizlerin de deneyerek bu 6 web uygulaması içerisinden kendinize en uygun olanı sevip kullanacağınızdan şüphem yok.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin