• iOS 11 Bilinmeyen Gizli Özellikleri

  iOS 11 Gizli Özellikleri

  Yeni iOS sürümü iOS 11, iPhone 5s ve sonraki modeller için beta sürüm olarak indirilmeye açıldı. Geliştiricilere açılan iOS 11 Beta 1’i sizler için indirip deneyimledik. Bu yazıda Apple’ın bahsetmediği iOS 11 gizli özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.

  Devamını Oku »

 • iOS 11 Nasıl Yüklenir?

  iOS 11 Nasıl Yüklenir

  iOS 11 Beta, iPhone 5s ve sonraki modeller için indirilmeye açıldı. "iOS 11 Beta ne zaman gelecek?" "iOS 11 çıkış tarihi ne zaman?" "iOS 11 hangi modellere gelecek?" gibi sorular da WWDC 2017 etkinliğinde yanıt buldu. iOS 11’i merak eden kullanıcılarımız için iOS 11 nasıl yüklenir? rehber yazısı hazırladık.

  Devamını Oku »

 • Karne Hediyesi Bilgisayar Bekleyenlere Alternatif 5 Dizüstü

  karne hediyesi bilgisayar

  Koca bir sene çalıştınız, çabaladınız, ter döktünüz yeri geldi ‘yeter!’ dediniz ama, başardınız. Her başarının olduğu gibi,bir senelik emeğin de bir ödülü olması gerektiğini düşünüyor, bunun karşılığında da bir bilgisayar bekliyorsanız, işte öğrenciler için en iyi 5 bilgisayarı sizler için derledik.

  Devamını Oku »

 • Apple WWDC 2017 Etkinliğinden Neler Bekliyoruz?

  Apple WWDC 2017 Etkinliği Beklenenler

  Apple WWDC 2017, bugün Türkiye saatiyle 20:00’da başlayacak. iPhone 8 ve Apple Watch 3’ü görmemiz pek olası olmasa da yeni MacBook Pro ve iMac, iPad Pro ve iPad Mini, Siri Hoparlör’lerin tanıtılmasını bekliyoruz. Yazılım tarafından da iOS 11 gelen yeni özellikleri göreceğiz.

  Devamını Oku »

 • WhatsApp'ı Bırakıp Viber Kullanmanız için 5 Neden

  WhatsApp'ı Bırakıp Viber Kullanmanız için 5 Neden

  Hem sesli hem de yazılı görüşmeler söz konusu olduğunda WhatsApp zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. 1 milyarı aşkın kullanıcısı bulunan ve her gün milyarlarca mesaja ev sahipliği yapmasıyla birlikte, anlık mesajlaşmalar söz konusu olduğunda WhatsApp’ın tüm kartları elinde tuttuğunu düşünebilirsiniz. Ancak durum hiç de öyle değil. 800 milyondan fazla kullanıcısı olan Viber, WhatsApp’ın en yakın rakibi ve kullanıcı sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Bizler de bu listemizde, WhatsApp’ı bırakıp Viber kullanmanız için 5 nedeni sıraladık.

  Devamını Oku »

 • Bilgisayarınızı Kilitlemek için Kullanabileceğiniz 6 Etkili Yöntem

  Bilgisayar kilitleme

  Kullanmadığınız zamanlarda bilgisayarınızı kilitli tutmak oldukça önemlidir. Böylece siz bilgisayarınızdan uzaktayken davetsiz misafirlerin müdahalesinden korunmuş olursunuz. Tabi daha kötü senaryoyu çizersek, herhangi birinin dosyalarınızı ve parolalarınızı ele geçirmesini hatta çevrimiçi hesaplarınızı kötüye kullanmasını da engellemiş olursunuz. İşte bu yazımızda da Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızı kilitlemenin farklı yöntemlerini ele alacağız.

  Devamını Oku »

 • Photoshop'u Ücretsiz Nasıl Kullanırız?

  ücretsiz photoshop

  Adobe'un piksel tabanlı çalışan popüler resim ve fotoğraf işleme yazılımı Photoshop, profesyonel manada grafik tasarım ve fotoğrafçılıkla uğraşan hemen hemen herkesin olmazsa olmaz yardımcısı. Adobe Photoshop'u ücretsiz kullanmanın ve uygun koşullarda lisans satın almanın önemli ipuçlarını yazımızda derledik.

  Devamını Oku »

 • Android için En iyi 6 Fotoğraf Tarama Uygulaması

  Android için En iyi 5 Fotoğraf Tarama Uygulaması

  Kağıtların yavaş yavaş geride kaldığı ve dijital ortama bir adım daha yaklaştığımız günümüzde, bazen fiziksel bir belgenin dijital kopyasına ihtiyacımız olabiliyor. Belgeleri taramak için her zaman yanımızda tarayıcı olmadığından, fotoğraf tarama uygulamaları imdadımıza yetişiyor. Oldukça iyi işler çıkaran bu uygulamalardan hazırladığımız listemizde, Android için en iyi 6 fotoğraf tarama uygulamasını sıraladık.

  Devamını Oku »

 • YouTube'un Mutlaka Denemeniz Gereken 9 Yeni Özelliği

  youtube'un bilmeniz gereken özellikleri

  Popüler video paylaşım ve izleme platformu olan YouTube, her geçen gün yeni özellikleri bünyesine dahil ediyor. Oldukça ilginç özelliklerle bizi tanıştıran YouTube'un pek bilinmeyen özelliklerine şimdi göz atalım.

  Devamını Oku »

 • Mutlaka Bilmeniz Gereken 10 Google Asistan Özelliği

  Google Asistan

  Bu yılın başlarında Android 6 ve üzeri sürümleri için kullanılabilir hale gelene kadar Google Pixel akıllı telefonlarına özel olan Google Asistan, zekice düşünülmüş bu hamleyle bir süre Pixel’lerin satış odağı olarak kaldı. Ancak an itibarıyla Android işletim sistemli mobil cihaz kullanıcılarının çoğu ve iPhone kullanıcıları Google Asistan kullanabildiğine göre Google Asistan hakkında bilinmesi gereken temel fonksiyonları hatırlatmanın da tam zamanı. İşte kullanıcıların mutlaka bilmesi gereken 10 Google Asistan özelliği:

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

SON HABERLER

SON VİDEOLAR

BİZİ TAKİP EDİN