V9 Nasıl Kaldırılır

Internet Explorer için V9 Kaldırma

Anasayfa Değiştirme
Anasayfa Değiştirme Anasayfa Değiştirme Programı

Internet Explorer için V9 Kaldırma:

1- Öncelikle masaüstünüzde bulunan Internet Explorer simgesine sağ klik tıklayarak özellikleri seçin.

2- Açılan özellikler menüsü altından kısayol sekmesini seçtikten sonra, dosya konumunu aç butonuna tıklayınız.

Internet Explorer V9 Kaldırma 1

3- Karşınıza gelen Internet Explorer'ınızın yüklendiği sayfada old_iexplore.exe ve iexplore.exe olarak iki tane dosya göreceksiniz. Öncelikle iexplore.exe'yi siliyoruz, ardından da old_iexplore.exe adlı dosyaya sağ klik tıklayarak, yeniden adlandır diyoruz ve dosyanın adını iexplore.exe olarak değiştiriyoruz.

Internet Explorer V9 Kaldırma 2

4- Son olarak masaüstümüzde bulunan Internet Explorer simgesine tekrar sağ klik tıklayarak özellikleri seçiyoruz ve arkasından yine kısa yol menüsü altında bulunan hedef bölümündeki linki düzenlememiz gerekiyor.

Internet Explorer V9 Kaldırma 3

5- Hedef bölümünde karşısınıza "C:\Program Files (x86)\Internet Explorer\iexplore.exe" tr.v9.com/tam/tam_1337848864_790099 gibi bir link çıkacak. Buradaki linkte bulunan iexplore.exe'den sonraki bölümü silerek "C:\Program Files (x86)\Internet Explorer\iexplore.exe" haline getirdikten sonra. Uygula diyerek pencereyi kapatabiliriz.

Internet Explorer V9 Kaldırma

6- Son olarak hala anasayfanız V9 olarak açılıyorsa, tarayıcınızın ayarlar bölümünden açılış sayfanızı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Internet Explorer V9 Kaldırma 5

Portalsepeti açılış sayfası nasıl kaldırılır?

22find nasıl kaldırılır?


Not: Ayrıca Tamindir tarafından hazırlanan Anasayfa Değiştirme adlı yazılımı kullanarak da kolayca anasayfanızı değiştirerek istemediğiniz açılış sayfası uygulamalarından kurtulabilirsiniz.

Anasayfa Değiştirme
Anasayfa Değiştirme Anasayfa Değiştirme Programı


Konular: Nasıl yapılır

V9 Nasıl Kaldırılır İçin Yapılan Yorumlar (32)

 • Kahraman Söylemez
  Kahraman Söylemez dedi ki;

  C:\ProgramData\Adobe içindeki "taskil" diye bir klasör var onu silin.Bundan başkası yalan her yöntemi denedim resetten sonra geri geldi.Adobe'nin içine;exe dosyası olarak saklanıyo,sorunu Program data'daki ADOBE klasöründe arayınız...

  3 Şubat 2015 Salı - 20:36:11 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • Resid
  Resid dedi ki;

  En basiti bitdefender alin sonra kurun sonra 7/24 destekleri var ordan turkce sorun yani her hangi bir antivirus programinin destek ekibine sorun onar bulur en saglami bu ama bitdefenderderden baska avast free antivirus var o da iyi kendi ozellikleri arasandi cerezleri browserde cikan portalsepeti gibi delisimi tarayici viruslerini temizleye bilen ozellikleri var benden bu kadar ve boyle seyler icin bir kac programlar da gelistirilmis onlari da deneyin benim bilgisayara bulasdi kendi bilgilerim civarinda 1-2 saat uzuunnn uzun dusunmekden sonra buldum ben cozumu ama en iyisi antivirusunuz varsa ve ucretliyse ve portal sepeti bulasmisa antivirusun destek sitesinden her seyi sorup ogrene bilirsiniz!!!!!!!! en iyisi bitdefender ama demedi deme!!!!!!!!!!! :D

  3 Aralık 2014 Çarşamba - 08:51:15 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • Fırat Mercan
  Fırat Mercan dedi ki;

  Gösterdiğiniz yol çok basit ve çözüm değil. Bütün bunları yapsanız bile pc yeniden başladığında tekrar eski haline döner. Adwcleaner programı da malesef yetersiz kalıyor. Daha köklü ve register bağlantılı çözümler üretilmesi gerek.

  12 Mayıs 2014 Pazartesi - 11:08:26 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • gamze büyük
  gamze büyük dedi ki;

  regeditten falan temizledim ama hala chrome uzantılarda flash player adıyla çıkıyo ve kurumsal politika tarafından yüklenmiş yazıyo bu nedenle kaldıramıyorum ordan

  9 Kasım 2013 Cumartesi - 22:12:54 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • ragıp soysal
  ragıp soysal dedi ki;

  arkadaşlar adw cleaner isimli program kesin kaldırıyor. deneyin...

  19 Eylül 2013 Perşembe - 19:13:55 - Cevap Yaz - Şikayet Et

V9 Nasıl Kaldırılır için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER