"Mobil" ile ilgili yazılar

 • Android için En İyi Hava Durumu Uygulamaları

  Android için En İyi Hava Durumu Uygulamaları

  Havadaki değişken durum sebebiyle dışarı çıkmadan önce önlem alabilmek adına hava durumuna bakmak durumunda kalabiliyoruz. Yağmur, kar veya sıcak havalarda giyinme ve ulaşım gibi durumlar için hava durumunu kontrol etmemiz zorunlu hale geliyor. Bizler de bu listemizde Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz en iyi hava durumu uygulamalarını listeledik.

  Devamını Oku »

 • Akıllı Telefonlarınızı Daha Güvenli Yapacak 6 Uygulama

  Akıllı Telefonlarınızı Daha Güvenli Yapacak 6 Uygulama

  Akıllı telefonların sunduğu imkanlar arttıkça, bizler de neredeyse tüm dünyamızı cebimizde taşır hale geldik. Mesajlar, ödeme bilgileri, kişiler, müzik koleksiyonu ve daha uzayıp gidebilen bu listedeki verilerimizi korumak da çok büyük önem taşıyor. Bizler de bunu düşündük ve akıllı telefonlarınızı daha güvenli yapacak 6 uygulamayı sizler için listeledik.

  Devamını Oku »

 • Güvenli Mesajlaşma ve İnternet için En İyi Uygulamalar

  Güvenli Mesajlaşma ve İnternet için En İyi Uygulamalar

  Son zamanlarda kişisel gizliliğimizin korunup korunmadığı konusunda hepimiz paranoyak haline geldik. E-postalar, mesajlaşmalar, internet geçmişi gibi verilerimizin takip edilip edilmediği konusu herkesin aklında soru işareti bırakıyor. Bizler de bu listemizde, mesajlaşmalarınızı ve internette gezinmenizi çok güvenli hale getiren uygulamalardan bir derleme yaptık. Mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

  Devamını Oku »

 • iOS 10.3 ile Gelen Yenilikler

  iOS 10.3 Yenilikler, iOS 10.3 Beta Özellikleri Manşet

  Apple, iOS 10 güncellemesini alan tüm iPhone, iPad, iPod Touch modelleri için iOS 10.3 beta sürümü indirmeye açtı. Böylelikle "iOS 10.3 beta ne zaman gelecek?" sorusu yanıt buldu. Biz de iOS 10.3 public beta sürümü iPhone 6s ve iPad Air 2 cihazımıza indirip denedik. iOS 10.3 ile gelen yenilikler, iOS 10.3 beta indirme ve yükleme adımları inceleme yazımızda.

  Devamını Oku »

 • Birbirinden İlginç ve Benzersiz Özelliklere Sahip 5 Akıllı Telefon

  İlginç ve Benzersiz Özelliklere Sahip 5 Akıllı Telefon

  Bugünlerde hemen hemen her akıllı telefon aynı püf noktaları içeriyor. Elbette, kiminde daha büyük bir ekran, kiminde daha fazla depolama alanı veya kiminde diğerlerinden farklı özellikler olabilir. Ancak genel olarak, aynı tür özelliklerin farklı versiyonlarını tekrar görüyoruz. Neyse ki bu kalabalığın arasından sıyrılan bazı cihazlar var. Bu blogda, birbirinden ilginç ve benzersiz özelliklere sahip 5 akıllı telefonu inceledik.

  Devamını Oku »

 • Ücretsiz Arama Yapabileceğiniz Uygulamalar

  Ücretsiz Arama Yapabileceğiniz Uygulamalar

  Etkin bir internet bağlantısı olan bir akıllı telefona sahipseniz, GSM operatörünüze para yağdırmak zorunda değilsiniz. Mobil veri veya Wi-Fi bağlantısını en iyi ücretsiz arama uygulamalarından biriyle birleştirerek faturanızdaki yükü hafifletebilmeniz mümkün.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

ÇOK YORUMLANANLAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin