"yazılım" ile ilgili yazılar

 • Daha Önce Duymadığınız 10 Ücretsiz İşletim Sistemi

  Muhtemelen Daha Önce Duymadığınız 10 Ücretsiz İşletim Sistemi

  Yeni bir bilgisayar aldığınızda işletim sistemi Windows ya da MacOS olarak gelecektir. Bu işletim sistemleri her ne kadar ücretsiz gibi görünse de, aslında hiç de öyle değil. Üreticiler cihazlara yükledikleri Windows için lisans alıyorlar ve Windows’u kendiniz kurmak istiyorsanız sizin bir kopya satın almanız gerekiyor. MacOS güncellemeleri her ne kadar ücretsiz olsa da, yalnızca Mac satın alanlar tarafından kullanılabiliyor. Maliyetini ise bilgisayarın fiyatından anlayabilirsiniz.

  Devamını Oku »

 • Opera, Brave ve Vivaldi Tarayıcıları Karşı Karşıya!

  Opera, Brave ve Vivaldi Tarayıcıları Karşı Karşıya!

  İnternet tarayıcısı pazarı, sayısız masaüstü ve mobil tarayıcı uygulamaları ile oldukça hareketli. Opera, Brave ve Vivaldi uygulamaları Firefox ya da Chrome kadar popüler değil, fakat hepsi belirli kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş durumda.

  Devamını Oku »

 • LG webOS 3.5 Güncellemesi ile Gelen Yeni Özellikler

  LG webOS 3.5 yenilikler

  LG akıllı televizyonlara güç veren webOS Smart TV platformunun yeni sürümü  webOS 3.5 tanıtıldı. LG’nin “Televizyon izlemenin yeni yolu” olarak öne çıkardığı webOS 3.5 platformunun özellikleri ve son kullanıcıya getirdiği yenilikleri bir araya topladık.

  Devamını Oku »

 • iOS 11 ile Hangi Yenilikler Gelecek?

  iOS 11 Yenilikler

  Apple'ın iOS işletim sistemine getireceği yeniliklerin ne olacağını hepimiz merak ediyoruz. Bu yılın sonbahar aylarında karşımıza çıkması beklenen iOS 11'de iPhone'un 10. yılına özel birtakım geliştirmeler görebiliriz. Birçoğundan emin olmamakla birlikte, iOS 11 özellikleri hakkında bazı söylentiler dolaşıyor. iOS 11 yenilikleri için MacRumors harika bir derleme yapmış, bu blogda sizlerle bunları paylaşmaya çalışacağım.

  Devamını Oku »

 • Google I/O 2017 Etkinliğinde Neler Göreceğiz

  Google I/O 2017

  Google I/O 2017, 17 Mayıs tarihinde Türkiye saati ile 20.00 sularında Alphabet'in CEO'su Sundar Pinchai'nin sunumuyla, Mountain View, Kaliforniya'da bulunan Shroline Amfitiyatro'sunda gerçekleşecek. Google'ın önümüzdeki döneme dair planlarının ayrıntılarını duyacağımız bu etkinlik, yine onlarca heyecanlı duyuruya da sahne olacak. 

  Devamını Oku »

 • Windows 10 S Başlangıçta Neden Ücretsiz Olmalı?

  Windows 10 S

  Windows 10 S, Windows 10'un herhangi bir sürümü gibi görünen ve aynı deneyimi hissettiren bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Ancak önemli bir fark var: Windows 10 S, Windows Mağazası ile sınırlı, yani bir uygulama veya oyun indirmek istiyorsanız Resmi Windows Mağazası'ndan edinmeniz gerekiyor. Bu blogda Microsoft'un bu stratejisini biraz sorgulamak istedik.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin