"Volkan Yılmaz" tarafından yazılan yazılar

 • Eğer Bu Yeteneklere Sahipseniz, Hiçbir Robot İşinizi Elinizden Alamaz

  Eğer Bu Yeteneklere Sahipseniz, Hiçbir Robot İşinizi Elinizden Alamaz

  Geçmişten günümüze kadar pek çok insanın, robotların dünyayı ele geçireceği konusunda hemfikir olduklarına şahit olmuşsunuzdur. Pek çok sektörde robotlar, insanların yapabileceği işlerden daha verimli çalıştıkları için tercih sebebi olabiliyor. Peki, ya robotlar tamamen insanların yerine geçerse? İşte biz de bunu düşündük ve eğer bu yeteneklere sahipseniz, hiçbir robot işinizi elinizden alamaz başlıklı makalemizi hazırladık. Mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

  Devamını Oku »

 • Teknolojiye Daha Az Para Harcamanızı Sağlayacak 7 Öneri

  Teknolojiye Daha Az Para Harcamanızı Sağlayacak 7 Öneri

  Hemen hemen herkes daha az para harcamak ve tasarruf yapmak için çabalasa da, bubu başarmak göründüğü kadar kolay olamayabiliyor. Hayatımızın ihtiyaçları ve isteklerimiz, bütçemizi zorlayarak bizi de oldukça zor bir duruma itebiliyor. Bizler de bir nebze de olsa tasarruf yapabilmeniz için hazırladığımız bu rehberde, teknolojiye daha az para harcamanızı sağlayacak 7 öneriyi sizler için sıraladık.

  Devamını Oku »

 • Google Chrome'da YouTube'un Gizli Karanlık Modu Nasıl Etkinleştirilir?

  Google Chrome'da YouTube'un Gizli Karanlık Modu Nasıl Etkinleştirilir?

  Birçok kullanıcı, çeşitli web sitelerinde ve uygulamalarda karanlık modu tercih ediyorlar. Google, birkaç hizmetinde bu konuda denemelerde bulunmuştu ve bununla birlikte YouTube’da da saklı bir karanlık mod olduğu keşfedildi. Bizler de bu makalemizde Google Chrome’da YouTube’un gizli karanlık modu nasıl etkinleştirilir sizlere anlatıyoruz.

  Devamını Oku »

 • Windows 10 Güvenli Modda Nasıl Başlatılır?

  Windows 10 Güvenli Modda Nasıl Başlatılır?

  Windows işletim sisteminde Güvenli Mod, temel olarak sorunları giderebilmek için kullanılan bir seçenek. Güvenli Mod’a geçtiğinizde, Windows’u temel dosya ve sürücülerle başlatarak çeşitli sorunları kolayca çözebilirsiniz. Bizler de bu rehberimizde Windows 10 güvenli modda nasıl başlatılır konusunu farklı yöntemlerle sizlere aktardık.

  Devamını Oku »

 • Twitter Hesabı Nasıl Gizlenir?

  twitter hesabı nasıl gizlenir

  Twitter hesabınızın varsayılan ayarlarını kullanırken bir tweet gönderdiğinizde, bunu tüm dünyaya yayınlamış oluyorsunuz. Gönderdiğiniz tweet’lerin sadece takipçilerinize ulaşmasını istediğinizde yapmanız gereken, Twitter hesabı gizleme adımlarını uygulamak olacaktır. Bizler de bu rehberimizde, Twitter hesabı nasıl gizlenir konusuna değindik. Mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

  Devamını Oku »

 • Instagram Hesabı Nasıl Gizlenir?

  Instagram Hesabı Nasıl Gizlenir?

  Instagram platformu, kullanıcıların her anlarını kolayca paylaşabildikleri oldukça popüler bir servis haline gelmiş durumda. Instagram profiliniz varsayılan olarak herkese açık olduğundan, yeni bir fotoğraf veya video paylaştığınızda tüm dünyadaki Instagram kullanıcıları fotoğraflarınızı görebiliyor. Eğer, paylaştığınız içerikleri sadece takipçileriniz görsün istiyorsanız Instagram profil gizleme adımlarını uygulamanız gerekecektir. Bizler de bu rehberimizde, Instagram hesabı nasıl gizlenir? Adım adım anlattık.

  Devamını Oku »

 • En İyi 5 Android Emülatörü

  En İyi 5 Android Emülatörü

  Android emülatörleri, uygulama geliştirirken test etmenin en iyi yoludur. Birçok kullanıcının bilgisayarda Android oyunları oynamak için bu araçları kullanabileceklerini fark ettiğinde, bir çılgınlık haline geldi diyebilirim. Bazı emülatörler yalnızca uygulamaları çalıştırabiliyorken, bazıları da işletim sistemini tümüyle taklit edebiliyor. Bizler de bu listemizde, en iyi 5 Android emülatörünü inceleyerek hangisinin en iyisi olduğuna karar vereceğiz.

  Devamını Oku »

 • Programlarınızın Yerini Alacak 9 Windows Mağaza Uygulaması

  Programlarınızın Yerini Alacak 9 Windows Mağaza Uygulaması

  Windows Mağazası, masaüstü versiyonlarını değiştirebileceğiniz çok sayıda resmi uygulama sunuyor. Bizler de bu listemizde, programlarınızın yerini alacak 9 Windows Mağaza uygulamasını sizler için sıraladık. Mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

  Devamını Oku »

 • Instagram Gönderilerinizde Yorumlar Nasıl Devre Dışı Bırakılır

  Instagram Gönderilerinizde Yorumlar Nasıl Devre Dışı Bırakılır

  Arkadaşlarınızla ve diğer kullanıcılarla fotoğraf paylaşabileceğiniz onlarca uygulama bulunuyor. Bu uygulamalarda paylaştığınız fotoğraflar, arkadaşlarınız tarafından beğenilebiliyor ya da yorum yapılabiliyor. Yorum yapılmasını istemediğiniz  ya da herkesin görmesini istemediğiniz fotoğraflar paylaşmak isteyebilirsiniz. Facebook’ta bunu özelleştirebileceğiniz seçenekler mevcut. Fakat Instagram’da, hesabınızın gizli olmasını etkinleştirmeniz gerekiyor. Bizler de bu rehberimizde Instagram gönderilerinizde yorumları nasıl devre dışı bırakılır, adım adım anlatacağız.

  Devamını Oku »

 • VPN Kullanmanız için 10 Neden

  VPN Kullanmanız için 10 Neden

  VPN uygulamaları, gizlilik konusuna önem veren kullanıcıların vazgeçilmez araçları diyebilirim. Oldukça kolay kullanıma sahip olan bu uygulamalar, hayatınızı kolaylaştıracak avantajlar da sunuyor. Bizler de bu rehberimizde, VPN kullanmanız için 10 neden listesini hazırladık. Mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin