"teknoloji" ile ilgili yazılar

 • Selfielerin Gelecekteki Gücü

  selfie

  Ördek dudaklar, kaldırılan iki parmak... Tamam, güldük eğlendik de, selfielerin geleceğimizde çok büyük yere sahip olabileceğini hiç düşündük mü? Gelecek bilimci Dr. Ian Pearson ve Sony Mobile ekibinin araştırma sonuçlarına göre selfieler ileride 'muazzam sayıdaki potansiyel uygulamada 'baş rol olacak.

  Devamını Oku »

 • Dünyayı Değiştiren 26 Muhteşem İcat

  Dünyayı Değiştiren 30 Muhteşem İcat

  Daha önce kimsenin kullanmadığı araçların bulunarak geliştirilmesine icat diyoruz. İcatlar, muhteşem hayal gücü ve hayatı kolaylaştırmak adına geliştiriliyor ve günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelebiliyorlar. Dünya tarihinin akışını değiştiren icatların hala hepsini teknoloji sayesinde farklı bir şekilde kullanmaya devam ediyoruz.

  Devamını Oku »

 • IBM, 2022 Yılında Hayatımızın Nasıl Olacağına Dair 5 Tahminde Bulundu

  2022 Yılında Hayatımızın Nasıl Olacağına Dair 5 Tahmin

  IBM, bundan 5 yıl sonra hayatımızı kökünden değiştirebilecek teknolojiler hakkında 5 önemli öngörüde bulundu. Bu öngörülerin arasında geliştirilmiş tıbbi yeteneklerle donatılmış akıllı mobil cihazlar ve elbette yapay zeka tabanlı teknolojiler ön planda tutuluyorlar.

  Devamını Oku »

 • Gelecekte Size Çok Para Kazandıracak 6 Meslek

  meslekler

  "Büyüyünce ne olmak istiyorsun evladım?""CS:GO player!" Bu kalıba alışmamız gerek, malum çağımızın başrolünde internet olunca, geleceğin meslekleri de bununla birlikte şekilleniyor. Teknolojik gelişmelerle sadece cihazlara değil mesleklere, hatta spora da güncellemeler geliyor. İşte geleceğin en çok para kazandıracak 6 mesleği.

  Devamını Oku »

 • Elon Musk'ın Hiç Duymadığınız 11 Özelliği

  Elon Musk'ın Hiç Duymadığınız 9 Özelliği

  Elon Musk'ın teknolojik bir deha olduğunu hepimiz biliyoruz. Peki, Musk'ın kişisel hayatında son derece gizemli özelliklere sahip olduğunu biliyor muydunuz? Elon Musk hepimizin aklında yaratıcı, yenilikçi ve ileriyi son derece net görebilen bir mucit olarak yer etmiş bir kişilik. Hayalperest bir insan olan bu genç mucit, gününün çoğunu teknolojik yenilikler tasarlayarak geçiriyor. Bunu yaptığı arabalardan, çevreci yaklaşımından ve SpaceX projelerinden biliyoruz. Tamam ama bu adamın bambaşka bir yaşamı olduğundan hiç haberimiz yoktu. İşte Elon Musk'ın hiç bilmediğimiz hayatı.

  Devamını Oku »

 • Gelişen Teknolojiler Cinselliği Nasıl Etkiliyor?

  Gelişen Teknolojiler Cinselliği Nasıl Etkiliyorlar?

  Bilim insanlarının yakın alaka gösterdikleri teknoloji ve cinsellik, yapılan araştırmalara göre 5 önemli noktada duygusal ve cinsel yakınlaşmaların yönünü değiştirecek. Fiziksel, duygusal ve coğrafi olarak bu tür yakınlaşmalarda sıkıntılar yaşayan bireyler, bu boşluğu doldurmak için teknolojiye başvurmakta bir beis görmeyecekler.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin