"teknoloji" ile ilgili yazılar

 • Ethereum Madenciliği İçin En İyi Sistem Önerileri

  ethereum

  Son yıllarda tüm dünyada çok fazla insanın ilgisini çeken ve popüler hale gelen bir dijital gelir madenciliği (sanal para) olan Ethereum'u anlatıyorum. Ethereum, Bitcoin nedir? Nasıl para kazanılır? sorularına yanıt vermeye çalıştığım bu yazımda, sizler için madencilik hakkında güncel sistem önerileri de eklemeyi unutmadım.

  Devamını Oku »

 • Fiber İnternetten TurkNet'e Geçiş Hikayesi

  Fiber İnternetten TurkNet'e Geçiş Hikayesi

  Ülkemizde internet tarifeleri Mayıs ayı başından itibaren gündemde. Hatırlanacağı üzere BTK tarafından AKK ile ilgili olarak belli düzenlemeler getirilmiş, internet servis sağlayıcılarımıza altyapılarını bu düzenlemelere göre yapılandırma talimatı verilmişti.

  Devamını Oku »

 • General Mobile GM 6 İnceleme

  gm 6 inceleme

  Bu yazımızda merakla beklenen orta seviye General Mobile GM 6 (GM6d) akıllı telefonun ayrıntılı incelemesi ve kutu açılışları ile karşınızdayız. Bu videoları izlemeden General Mobile GM 6 (GM6d) almamalısınız.

  Devamını Oku »

 • Beyninizi Hacklemek İsteyen 5 Teknoloji

  Beyninizi Hacklemek İsteyen 5 Teknoloji

  Şimdi bu makaleyi okurken, gözünüzün önüne düşüncelerinizi sosyal medya ve benzer platformlarda anında milyonlarca insana ulaşabilmenize olanak sağlayan, bir çip geliştirildiğini getirin. Benzer teknolojik gelişmelerle ilgili gecesini gündüzüne katarak çalışan kurum ve kişiler elbette var (DARPA ve Elon Musk). Bu durumda, geliştirilecek olan tüm teknolojiler, düşünce ve iletişim sistemlerimizi derinden etkileyecekler.

  Devamını Oku »

 • WebVR Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

  WebVr Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

  Günümüzde VR (virtual reality) hakkında yapılan konuşmaların büyük bölümü, Oculus Rift veya Google Daydream gibi cihazlar üzerinden yapılıyor. Adından da anlaşılacağı üzere WebVR, kullandığımız web tarayıcılarında her şeye kapsamlı bir şekilde bakmamızı ve harika deneyimler yaşamamıza imkan veriyor. Keşfetmesi çok eğlenceli olan WebVR için web tarayıcısını aynı zamanda bir VR platformuna çeviren yenilikte diyebiliriz. Bu blogda WebVR hakkında bilmeniz gereken her şeyi bir araya getiriyoruz.

  Devamını Oku »

 • Yapay Zeka Profesyonel Yazarlığı Nasıl Etkileyecek?

  Yapay Zeka Profesyonel Yazarlığı Nasıl Etkileyecek?

  Profesyonel olarak yazı yazmak sanıldığı kadar kolay değil. Bir blog yazarı, gazeteci veya roman yazarı olarak, hayatınız boyunca birçok zorlukla karşı karşıya gelirsiniz. En yeni gelişmelere ayak uydurmanız ve aynı zamanda cazip ve eşsiz içerikler yazmanız beklenir. Aynı durum bilim insanları, araştırmacılar ve analistler için de geçerlidir. Bu blogda hayatımıza hızla nüfuz eden yapay zekanın profesyonel yazarlığı nasıl etkileyeceğinden bahsedeceğiz. 

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin