Tarayıcıların Anasayfası Nasıl Değiştirilir

Anasayfaİnternet üzerinde rahat rahat gezinmemize aracı olan internet tarayıcılarımız tüm bilgisayarların vazgeçilmezleridir. Sevdiğimiz ve beğendiğimiz internet sitelerini sık sık ziyaret ettiğimiz için sürekli olarak elimizin altında olmasını isteriz ve çoğu zaman bu tür siteleri favorilerimize ekleyerek veya kısa yollarını tarayıcımız üzerinde tanımlayarak tek tıkla istediğimiz siteye kolay yoldan ulaşmayı amaçlarız. Bilgiye en kısa yoldan en hızlı şekilde ulaşmak için
kullandığımız kısayollar, favoriler ve arama motorları her zaman biz internet kullanıcılarının yardımına koşmuştur.

Bildiğiniz gibi günümüzde bir çok program veya uygulama hoşunuza gitsede gitmesede internet tarayıcılarınızın anasayfa ayarlarını değiştirerek başlangıç sayfanızı kendileri üzerinden kullandırtmaktadır. Türkiye'de yaygın olarak kullanılan ve bazı kullanıcıların kullanmaktan hoşnut olduğu bazılarınınsa rahatsız olduğu V9 gibi bir çok uygulama bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere tarayıcılarınızın başlangıç sayfalarını nasıl değiştirebileceğinizden bahsedeceğiz ve bunu yaparken dünya üzerinde en çok kullanılan üç tarayıcı olan, sırasıyla; Google Chrome, Firefox ve Internet Explorer anasayfa ayarlarını sizlere anlatacağız.

Ayrıca Tamindir tarafından siz kullanıcılarımız için hazırlanan Anasayfa Değiştir programı yardımıyla sizlere farklı tarayıcılar için anlatacağımız adımların hiçbirine ihtiyaç duymadan birkaç tıklama ile tarayıcılarınızın açılış sayfasını eski haline getirebilirsiniz.

Anasayfa Değiştir programı ve kullanımına buradan ulaşabilirsiniz.

Konular: Nasıl yapılır

Tarayıcıların Anasayfası Nasıl Değiştirilir İçin Yapılan Yorumlar (10)

 • ahmet ŞEN
  ahmet ŞEN dedi ki;

  arama motoru google amma multi arama motoru çıkkıyor ne yapmam gerekiyor

  14 Mart 2013 Perşembe - 22:35:00 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • aylin
  aylin dedi ki;

  arkadaşlar benimde basıma geldi her türlü yolu denedim 22 finden kurtulamadım en son bi program indirdim sorun ortadan kalktı

  14 Mart 2013 Perşembe - 20:05:54 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • Ziyaretçi
  Ziyaretçi dedi ki;

  çooooooooooooooooooook teşekkürler

  11 Mart 2013 Pazartesi - 07:02:27 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • superPhoto
  dedi ki;

  kusursuz bir program.Herkese tavsiye ederim

  8 Mart 2013 Cuma - 20:55:49 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • Mehmet BALKI (MB)
  Mehmet BALKI (MB) dedi ki;

  tarayıcı simgesine sağ tıkla. özellikleri. Baslama yerinde tırnak işaretli bir metin kısmı var oraya baslangıcta açılmasını istediniz sayfayı açın tamam.

  8 Mart 2013 Cuma - 13:14:36 - Cevap Yaz - Şikayet Et

Tarayıcıların Anasayfası Nasıl Değiştirilir için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.