"sosyal medya" ile ilgili yazılar

 • Hayatının Aşkını İnternette Arayanlar, Etkileyici Bir Profilin Püf Noktaları Burada!

  online dating

  Yok kardeşim ben öyle internetten sevgili falan bulamam, yalancı dolu oralarda diyenlerdenseniz, 2016 yılında tam 10 bin kişinin online arkadaşlık sitelerinden sevgili bulduğunu bilmenizde fayda var. Hem de bunların yüzde 44’ü uzun süreli ve başarılı ilişkilere imza attılar. Neymiş bu siteler bir bakayım dediyseniz, acele etmeyin. Okumaya devam edin, size profilinizin daha dikkat çekici olması için 5 önemli sır vereceğim.

  Devamını Oku »

 • Sosyal Medya İnsan İlişkilerine Hiç İyi Gelmedi

  sosyal medya bağımlılığı

  Bilgisayar bağımlısı bir kardeşin ablası olarak söyleyebilirim ki evet! Henüz yirmili yaşların başlarında olan herkes gibi, internetin üzerimizde uyguladığı hızlı değişimin içinde büyüdüm. Fakat buna rağmen, arkadaşları sokağa, oynamaya çağırdığında YouTube  ve Facebook videolarını izlemeyi tercih eden çocukları anlayamıyorum. Arkadaşlıklarını Steam üzerinden kuran bu çocuklar, ergenliklerini atlattıklarında nasıl hikayeler anlatacaklar, merakla bekliyorum!

  Devamını Oku »

 • Çocukların Akıllı Telefonlarını Ellerinden Alırsanız Bakın Neler Oluyor!

  Çocukların Akıllı Telefonlarını Ellerinden Alırsanız Bakın Neler Oluyor!

  BBC'de yayınlanan minik bir haber, çocukların akıllı telefonlarına el koyarsanız neler olabileceğine dair ipuçları veriyor. Her sabah 13 yaşındaki oğlunu yapışıp kaldığı iPhone'undan koparıp okula hazırlanması için ikna etmesi gereken bir annenin tecrübeleri hepimize ibret olabilir.

  Devamını Oku »

 • Asgari Ücrete Yapılan Zamma Sosyal Medyada Gösterilen 10 Efsane Tepki

  Asgari Ücrete Yapılan Zamma Sosyal Medyada Gösterilen 10 Efsane Tepki

  Asgari ücret zammı geçtiğimiz gün belli oldu. 2017 itibariyla 1404 TL olan asgari ücret, her zaman olduğu gibi yine sosyal medyanın gündemine oturdu. Sosyal medya gündemine oturması da eleştiri ağırlıklı tweet'lerin ön plana çıkmasını sağladı. Sizler için özenle seçtiğimiz bu tweetler, asgari ücrete yapılan zammın sokakta nasıl karşılandığıyla ilgili genel bir çıkarım yapmamız için yeterli. Bu noktada mantıklı değerlendirmeler yapmanızı, farklı noktalara değinen tweet sahiplerini anlamanızı ve sizin nezdinizde farkındalık oluşturmasını temenni ediyorum. İşte asgari ücrete yapılan zamma sosyal medyada gösterilen 10 efsane tepki:

  Devamını Oku »

 • Uber'in Yasaklanma Haberine Sosyal Medya'dan Gelen 12 Müthiş Tepki

  Uber'in Yasaklanma Haberine Sosyal Medya'dan Gelen 12 Müthiş Tepki

  Geçtiğimiz gün öğle saatlerinde haber bültenlerine ilginç bir başlık düştü. "Uber Resmen Yasaklandı" başlığı ile yayınlanan haberler hızla yayıldı ve sosyal medyada kullanıcıların tepkisini çekti. Konu eski olduğundan biz resmi açıklama gelene kadar beklemeyi tercih ettik. Uber Türkiye tarafından resmi açıklama gelince de sizlerle anında paylaştık. Sonrasında sosyal medya üzerinde bu yasaklanma haberi üzerine o kadar güzel tepkiler gördük ki sizlerle paylaşmasak olmazdı. İşte Uber'in yasaklanma haberine sosyal medya'dan gelen 12 müthiş tepki:

  Devamını Oku »

 • 2016 Yılının En Kötü YouTube Eğilimleri

  youtube trendleri

  YouTube her zaman popüler kalacak. Bunu nereden mi anlıyoruz? En kötü ve en iyi eğilimlerin bir arada, bu kadar iç içe olabildiği başka bir sosyal mecra daha yok çünkü. YouTube üzerinde hızla yükselip, bir görünüp bir kaybolan moda eğilimler içerisinde neler yok ki? En çirkininden, en ucubesine, en inanılmazından, en yalancısına kadar her şey yine 2016’da YouTube’taydı. Biz de aradan en kötü 6 trendi seçip paylaşmak istedik.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin