"oyun" ile ilgili yazılar

 • Gangstar New Orleans (Gameloft) Android ve iOS Cihazlara Nasıl İndirilir?

  Gangstar New Orleans Nasıl İndirilir Manşet

  Gameloft’un GTA’ya benzerliğiyle dikkat çeken yeni oyunu Gangstar New Orleans, Android ve iOS platformunda indirilebilir durumda. Çıkış tarihi henüz resmi olarak açıklanmayan açık dünya oyunu, Türkiye’den doğrudan erişilebilir değil. Gangstar New Orleans oyununu şimdiden indirip oynamak isteyenler için yükleme işlemini anlatıyoruz.

  Devamını Oku »

 • Psikolojik Bozuklukları Ele Alan 7 Oyun

  psikolojik bozukluk ve video oyunları

  Psikolojik bozuklukların popüler kültür ögelerince ele alınması her zaman gördüğümüz durumlardan biri değil. Filmler, diziler ya da video oyunları bu hastalıklara bazen parmak bassalar da bu durumları abarttıkları söylenebilir. Yine de böylesine konuların işlenmesi, oyunculara ya da izleyicilere, böylesine bozukluklar ile yaşayanların durumlarını göstermesi açısından oldukça önemli. 

  Devamını Oku »

 • For Honor Ön İnceleme

  for honor inceleme

  Ubisoft'un ilk kez E3 2015'te gösterdiği For Honor, hem orijinal bir yapıya sahip olması hem de çok güzel görünmesi ile oyuncuları etkilemeyi başarmıştı. Üzerinden geçen onca zamandan sonra, oyun sonunda raflardaki yerini almaya hazır duruma geldi. Büyük çıkışını yapmadan önce de küçük bir oyuncu kitlesi ile gerçekleştirdiği kapalı beta süreci, bizleri ziyaret etmeyi de ihmal etmedi. Biz de For Honor Ön İnceleme yazımız ile bu beta sürecine bir bakalım istedik. 

  Devamını Oku »

 • Resident Evil 7 İncelemesi

  Resident Evil 7

  2017 geldi ve dolu dolu geldi. Yeni senenin ilk hit oyunu Resident Evil 7 geçtiğimiz günlerde çıkış yaptı ve oyuncuların beğenisine sunuldu. Oyunu oynayıp hakkında kapsamlı bir fikir elde ettikten sonra bu Resident Evil 7 incelemesi ile size oyun hakkındaki izlenimlerimizi aktaracağız.

  Devamını Oku »

 • Şubat Ayında Çıkacak Önemli Oyunlar

  şubat 2017 çıkacak oyunlar

  Durgun bir dönemin ardından şubat ayı ile birlikte oyun dünyasında tekrar bir hareketlenme göreceğimiz aşikar. Uzun süredir beklenen ve yıllardır geliştirilen birçok oyun, bu ay itibarıyla aramızda olacaklar. Biz de hazırladığımız liste ile Şubat 2017'de oynayabileceğimiz oyunları listeledik. 

  Devamını Oku »

 • Red Dead Redemption 2 Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  Red Redemption 2 Hakkında Bildiklerimiz

  7 yıllık bekleyiş bitiyor ve özlem sona eriyor. Rockstar Games'in vahşi batı temalı ünlü serisinin 3. oyunu Red Dead Redemption 2 çıkıp yapmaya hazırlanıyor. Sizler için çıkışına aylar kalan Red Dead Redemption 2 hakkında tüm bildiklerimizi derledik. 

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin