"Mobil" ile ilgili yazılar

 • 'iOS Güncelleme Yüklenemedi' Hatası ve Çözümü

  iOS Güncelleme Yüklenemedi Hatası Çözümü

  iPhone ve iPad cihazınıza iOS 10.3.2 yazılım güncellemesini indirirken “iOS güncelleme yüklenemedi” "iOS güncelleme yüklenirken hata oluştu" vb bir hata ile karşılaştıysanız çözümüne ilişkin blog yazımıza bakmanızı tavsiye ederiz.

  Devamını Oku »

 • LG G6 Hataları, Sorunları ve Çözümleri

  LG G6 Sorunları ve Çözümleri

  LG'nin ürettiği amiral gemileri son yıllarda kullanıcı nezdinde epey güven kaybı yaşadı. Modüler akıllı telefon sevdasından vazgeçtikten sonra geri dönüş sinyalleri veren şirket, LG G6 ile kötü gidişata artık bir dur demek istiyor. En son çıkardığı amiral gemisini güzel tasarım, muhteşem bir kamera, mükemmel performans ve sağlam pil ömrü gibi temeller üzerine kuran LG, 18:9 en-boy oranına sahip ekranla da yeni bir deneyim sunuyor. Kısacası LG G6, 2017 yılının en iyi akıllı telefonlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Peki bu yorumlar LG G6'nın sorunları olmadığı anlamına mı geliyor? Elbette hayır. Bu blogda LG G6 sorunları ve çözümleri üzerine bazı bilgiler paylaşacağız.

  Devamını Oku »

 • Telefonla Konuşurken Sesinizi Değiştirebileceğiniz 5 Uygulama

  En iyi ses değiştirme uygulamaları

  Ailenizi ve arkadaşlarınızı sesinizi değiştirerek şakalamak gibi bir huyunuz var; ama bunu yapacak kadar iyi bir taklitçi değilseniz, yeni nesil teknolojiler sizin için bu sorunu halledebiliyorlar. Hazırladığımız yeni listede de telefonla birini aradığınız sırada, uygulamalar aracılığıyla sesinizi nasıl değiştirebileceğinizden bahsettik.

  Devamını Oku »

 • İnsanlar Neden Her Zamankinden Daha Fazla Uygulama Kullanıyor?

  Mobil Uygulama Kullanma Raporu 2017

  Uygulamalar konusundaki söylem yıllardır pek değişmedi. İnsanların her yıl, bir önceki yıldan daha uzun süre ve daha fazla uygulama kullandıkları ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıl da pek fark yoktu. App Annie tarafından hazırlanan bir rapora göre, 2016 yılında yaklaşık 1 trilyon saatlik uygulama kullanımı gerçekleşti. Bu eğilim 2017 yılında da devam edecek gibi görünüyor. Bu blogda da en güncel oranları ve rakamları sizler için derledik:

  Devamını Oku »

 • Android'de Harika Ses için En iyi 4 Ekolayzer Uygulaması

  Android'de Harika Ses için En iyi 4 Ekolayzer Uygulaması

  Android cihazlarınızda müzik dinlemeyi seviyorsanız ve müzik çalar uygulamanızın ekolayzer ayarları sizin için yeterli gelmiyorsa, Android’de harika ses için en iyi 4 ekolayzer uygulamasını sizler için paylaşıyoruz.

  Devamını Oku »

 • Samsung Galaxy S8 Sorunları ve Çözümleri

  Samsung Galaxy S8 Sorunları ve Çözümleri Manşet

  Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus, özellikleri ve tasarım çizgileriyle 2017’nin en etkileyici akıllı telefonu konumunda. Ancak her yeni çıkan amiral gemisi telefon gibi Galaxy S8 de yeni satıştayken sorunlarıyla gündemde. Samsung Galaxy S8/S8 Plus satın almayı düşünen/satın alan kullanıcılarımız için karşılaşacabilecekleri olası sorunları çözümleriyle birlikte bu yazıda bir araya getirdik.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin