"Mobil" ile ilgili yazılar

 • iOS 11 Nasıl Yüklenir?

  iOS 11 Nasıl Yüklenir

  iOS 11 Beta, iPhone 5s ve sonraki modeller için indirilmeye açıldı. "iOS 11 Beta ne zaman gelecek?" "iOS 11 çıkış tarihi ne zaman?" "iOS 11 hangi modellere gelecek?" gibi sorular da WWDC 2017 etkinliğinde yanıt buldu. iOS 11’i merak eden kullanıcılarımız için iOS 11 nasıl yüklenir? rehber yazısı hazırladık.

  Devamını Oku »

 • WhatsApp'ı Bırakıp Viber Kullanmanız için 5 Neden

  WhatsApp'ı Bırakıp Viber Kullanmanız için 5 Neden

  Hem sesli hem de yazılı görüşmeler söz konusu olduğunda WhatsApp zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. 1 milyarı aşkın kullanıcısı bulunan ve her gün milyarlarca mesaja ev sahipliği yapmasıyla birlikte, anlık mesajlaşmalar söz konusu olduğunda WhatsApp’ın tüm kartları elinde tuttuğunu düşünebilirsiniz. Ancak durum hiç de öyle değil. 800 milyondan fazla kullanıcısı olan Viber, WhatsApp’ın en yakın rakibi ve kullanıcı sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Bizler de bu listemizde, WhatsApp’ı bırakıp Viber kullanmanız için 5 nedeni sıraladık.

  Devamını Oku »

 • Android için En iyi 6 Fotoğraf Tarama Uygulaması

  Android için En iyi 5 Fotoğraf Tarama Uygulaması

  Kağıtların yavaş yavaş geride kaldığı ve dijital ortama bir adım daha yaklaştığımız günümüzde, bazen fiziksel bir belgenin dijital kopyasına ihtiyacımız olabiliyor. Belgeleri taramak için her zaman yanımızda tarayıcı olmadığından, fotoğraf tarama uygulamaları imdadımıza yetişiyor. Oldukça iyi işler çıkaran bu uygulamalardan hazırladığımız listemizde, Android için en iyi 6 fotoğraf tarama uygulamasını sıraladık.

  Devamını Oku »

 • Mutlaka Bilmeniz Gereken 10 Google Asistan Özelliği

  Google Asistan

  Bu yılın başlarında Android 6 ve üzeri sürümleri için kullanılabilir hale gelene kadar Google Pixel akıllı telefonlarına özel olan Google Asistan, zekice düşünülmüş bu hamleyle bir süre Pixel’lerin satış odağı olarak kaldı. Ancak an itibarıyla Android işletim sistemli mobil cihaz kullanıcılarının çoğu ve iPhone kullanıcıları Google Asistan kullanabildiğine göre Google Asistan hakkında bilinmesi gereken temel fonksiyonları hatırlatmanın da tam zamanı. İşte kullanıcıların mutlaka bilmesi gereken 10 Google Asistan özelliği:

  Devamını Oku »

 • General Mobile GM 6 İnceleme

  gm 6 inceleme

  Bu yazımızda merakla beklenen orta seviye General Mobile GM 6 (GM6d) akıllı telefonun ayrıntılı incelemesi ve kutu açılışları ile karşınızdayız. Bu videoları izlemeden General Mobile GM 6 (GM6d) almamalısınız.

  Devamını Oku »

 • İnternet Kotanızı Takip Edebileceğiniz En İyi Uygulamalar

  İnternet Kotanızı Takip Edebileceğiniz En İyi Uygulamalar

  Mobil internet paketinizi daha verimli kullanarak ay sonunu getirmek gerçekten önemli. Bazı noktalara dikkat ederek, daha az veri kullanmak elbette mümkün. Ancak, bazen ipin ucunun kaçtığı zamanlar da olmuyor değil. Yüksek faturalarla karşılaşmak istemeyenleri düşünerek hazırladığımız bu listede, internet kotanızı takip edebileceğiniz en iyi uygulamaları sıraladık.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin