"Mobil" ile ilgili yazılar

 • Android için En İyi 8 Video Oynatıcı Uygulaması

  Android için En İyi 8 Video Oynatıcı Uygulaması

  Tüm dünyanın video odaklı medya ortamına doğru ilerleyişi hızla sürüyor. Bu ilerleme devam ederken, Android cihazlarınızda hızlı ve güvenilir bir video oynatıcısının olması her zamankinden daha büyük önem taşıyor. Bizler de bunu dikkate aldık ve Android için en iyi 8 video oynatıcı uygulamasını sizler için listeledik.

  Devamını Oku »

 • Google Maps'e Alternatif Olabilecek 6 Harita Uygulaması

  Google Maps'e Alternatif Olabilecek 6 Harita Uygulaması

  Google Maps, sektörde en iyi olma niteliği taşıyan bir hizmet diyebiliriz. Fakat, Google Maps’i kullanmak istemeyen ve daha iyi bir alternatif arayanlar da olabilir. Bizler de bu listemizde Google Maps’e alternatif olabilecek 6 harita uygulamasını sizler için derledik.

  Devamını Oku »

 • Akıllı Telefonlar Zamanla Neden Yavaşlar?

  Akıllı Telefonlar Neden Zamanla Yavaşlar?

  Akıllı telefonunuzu sürekli yenileyen biriyseniz, bir önceki cihazınızdaki performans kaybını net bir şekilde fark etmişsinizdir. Ve bu durum, Android veya iPhone meselesi olmaktan ziyade, her iki kullanıcı grubunun da şikayetçi olduğu durumlardan biri. Elbette, akıllı telefonların yavaşlamasında çeşitli etkenler söz konusu olabiliyor. Bizler de bunları derledik ve akıllı telefonlar neden zamanla yavaşlar? sorusuna yanıt aradık.

  Devamını Oku »

 • Gelecekte Akıllı Telefonlar Nasıl Olacak?

  Akıllı Telefonların Geleceği Nasıl Olacak?

  Günümüzde akıllı telefon teknolojileri, yeni kamera, işlemci ve her yıl ortaya çıkan diğer gelişmelerle hızlı bir tempoda ilerlemesini sürdürüyor. Bundan birkaç yıl önce hayatımıza giren parmak izi tarayıcılar, çift kamera sistemleri ve temassız ödeme kolaylıkları çılgın fikirlerdi, ancak şimdi standart haline geldi. Önümüzdeki aylar veya yıllarda da sabırsızlıkla beklenecek daha birçok teknoloji var. O zaman soru şu: Akıllı telefonların geleceği nasıl olacak?

  Devamını Oku »

 • Akıllı Telefon Kullanımınızı Azaltacak Uygulamalar

  Akıllı Telefon Kullanımınızı Azaltacak Uygulamalar

  Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri 7’den 70’e herkes bağımlılık derecesine ulaşmış durumda. Her anımızda elimizde olan akıllı telefonlar bağımlılık derecesine ulaştığında artık işler ciddiye binmiş oluyor. Özellikle çocukların bu bağımlılıktan kurtulması için çeşitli önlemler almayı deneyebiliriz. Bu rehberimizde akıllı telefon kullanımınızı azaltacak uygulamalar listesi hazırladık. Mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

  Devamını Oku »

 • Video ve Müzikler Mobil İnternetimizin Ne Kadarını Tüketiyorlar?

  Akıllı telefonlarımızda en sık ve severek kullandığımız aktiviteler aynı zamanda kotamızı en çok harcayanlar oluyor. Bunların başında da internetten video izlemek ve müzik dinlemek geliyor. Video ve müzikler için geliştirilmiş YouTubeNetFlixSpotify vb. birçok uygulama olması da kotamızın o denli fazla harcanması anlamına geliyor. 

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin