"Mobil" ile ilgili yazılar

 • Kullandığınız Mesajlaşma Uygulaması Ne Kadar Güvenli?

  mesajlaşma programları güvenlik

  WhatsApp, FB Messenger, Viber, Line, Skype ve daha bir çok hızlı mesajlaşma uygulaması Kimi milyonların, kimi de yüz binlerin kullanımındayken; sizce bu tarz uygulamalar ne kadar güvenli olabilirler? Haydi birlikte inceleyelim.

  Devamını Oku »

 • iOS 11 Bilinmeyen Gizli Özellikleri

  iOS 11 Gizli Özellikleri

  Yeni iOS sürümü iOS 11, iPhone 5s ve sonraki modeller için beta sürüm olarak indirilmeye açıldı. Geliştiricilere açılan iOS 11 Beta 1’i sizler için indirip deneyimledik. Bu yazıda Apple’ın bahsetmediği iOS 11 gizli özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.

  Devamını Oku »

 • iOS 11 Nasıl Yüklenir?

  iOS 11 Nasıl Yüklenir

  iOS 11 Beta, iPhone 5s ve sonraki modeller için indirilmeye açıldı. "iOS 11 Beta ne zaman gelecek?" "iOS 11 çıkış tarihi ne zaman?" "iOS 11 hangi modellere gelecek?" gibi sorular da WWDC 2017 etkinliğinde yanıt buldu. iOS 11’i merak eden kullanıcılarımız için iOS 11 nasıl yüklenir? rehber yazısı hazırladık.

  Devamını Oku »

 • WhatsApp'ı Bırakıp Viber Kullanmanız için 5 Neden

  WhatsApp'ı Bırakıp Viber Kullanmanız için 5 Neden

  Hem sesli hem de yazılı görüşmeler söz konusu olduğunda WhatsApp zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. 1 milyarı aşkın kullanıcısı bulunan ve her gün milyarlarca mesaja ev sahipliği yapmasıyla birlikte, anlık mesajlaşmalar söz konusu olduğunda WhatsApp’ın tüm kartları elinde tuttuğunu düşünebilirsiniz. Ancak durum hiç de öyle değil. 800 milyondan fazla kullanıcısı olan Viber, WhatsApp’ın en yakın rakibi ve kullanıcı sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Bizler de bu listemizde, WhatsApp’ı bırakıp Viber kullanmanız için 5 nedeni sıraladık.

  Devamını Oku »

 • Android için En iyi 6 Fotoğraf Tarama Uygulaması

  Android için En iyi 5 Fotoğraf Tarama Uygulaması

  Kağıtların yavaş yavaş geride kaldığı ve dijital ortama bir adım daha yaklaştığımız günümüzde, bazen fiziksel bir belgenin dijital kopyasına ihtiyacımız olabiliyor. Belgeleri taramak için her zaman yanımızda tarayıcı olmadığından, fotoğraf tarama uygulamaları imdadımıza yetişiyor. Oldukça iyi işler çıkaran bu uygulamalardan hazırladığımız listemizde, Android için en iyi 6 fotoğraf tarama uygulamasını sıraladık.

  Devamını Oku »

 • Mutlaka Bilmeniz Gereken 10 Google Asistan Özelliği

  Google Asistan

  Bu yılın başlarında Android 6 ve üzeri sürümleri için kullanılabilir hale gelene kadar Google Pixel akıllı telefonlarına özel olan Google Asistan, zekice düşünülmüş bu hamleyle bir süre Pixel’lerin satış odağı olarak kaldı. Ancak an itibarıyla Android işletim sistemli mobil cihaz kullanıcılarının çoğu ve iPhone kullanıcıları Google Asistan kullanabildiğine göre Google Asistan hakkında bilinmesi gereken temel fonksiyonları hatırlatmanın da tam zamanı. İşte kullanıcıların mutlaka bilmesi gereken 10 Google Asistan özelliği:

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

ÇOK YORUMLANANLAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin