"listeler" ile ilgili yazılar

 • Bilmeniz Gereken 10 Yeni Instagram Özelliği

  Instagram Bilinmesi Gereken 10 Yeni Özellik

  Instagram ilk ortaya çıktığında hepimiz kendi filtrelerine aşık olmuştuk. Fotoğrafları muhteşem hale getiren bu filtreler sayesinde, çevremize objektiflerimize yansıyanları çok rahat bir şekilde gösterebiliyorduk. Ancak sosyal ağ yeni özellikler kazanmaya devam ediyor ve en yeni olanlarına da hakim olmamız gerekiyor. Bu blogda bilmeniz gereken 10 yeni Instagram özelliğini derledik.

  Devamını Oku »

 • İnternet Kotanızı Takip Edebileceğiniz En İyi Uygulamalar

  İnternet Kotanızı Takip Edebileceğiniz En İyi Uygulamalar

  Mobil internet paketinizi daha verimli kullanarak ay sonunu getirmek gerçekten önemli. Bazı noktalara dikkat ederek, daha az veri kullanmak elbette mümkün. Ancak, bazen ipin ucunun kaçtığı zamanlar da olmuyor değil. Yüksek faturalarla karşılaşmak istemeyenleri düşünerek hazırladığımız bu listede, internet kotanızı takip edebileceğiniz en iyi uygulamaları sıraladık.

  Devamını Oku »

 • Google Assistant'ı Çok Daha Güçlü Hale Getiren 8 Muhteşem Özellik

  Google Assistant

  Google'ın son yıllarda üzerinde ciddi bir şekilde durduğu sanal asistanı Google Assistant, üst üste iki yıldır Google I/O Geliştirici Konferası'nın yıldızı oluyor. Bir yıldan uzun süredir kullanımda olan Google Assistant, teknolojinin ilerlemesi göz önüne alındığında da birbirinden güzel özellikler kazanıyor. Bu blogda Google Assistant'ın yeni kazandığı 8 muhteşem özellikten bahsedeceğiz.

  Devamını Oku »

 • Telefonla Konuşurken Sesinizi Değiştirebileceğiniz 5 Uygulama

  En iyi ses değiştirme uygulamaları

  Ailenizi ve arkadaşlarınızı sesinizi değiştirerek şakalamak gibi bir huyunuz var; ama bunu yapacak kadar iyi bir taklitçi değilseniz, yeni nesil teknolojiler sizin için bu sorunu halledebiliyorlar. Hazırladığımız yeni listede de telefonla birini aradığınız sırada, uygulamalar aracılığıyla sesinizi nasıl değiştirebileceğinizden bahsettik.

  Devamını Oku »

 • Google I/O Etkinliğinde Göreceğimiz En Yaratıcı 5 Android Harikası

  En Yaratıcı 4 Android Harikası

  Google'ın her yıl düzenlediği Google I/O etkinliği bir hafta içerisinde düzenlenecek ve birbirinden güzel yenilikleri bu etkinlikte görebileceğiniz. Bu yıl düzenlenecek olan etkinlikte, yenilikçi deneylerden, yaratıcı Android uygulamalarına kadar pek çok güzellikle karşılaşmayı umuyoruz. Bu blogda da en yaratıcı 5 Android harikasını sizlerle paylaşmak istedik.

  Devamını Oku »

 • En Uzun Batarya Ömrüne Sahip 25 Laptop

  En İyi Batarya Ömrüne Sahip 25 Laptop

  Günümüzde birçok dizüstü bilgisayar kullanıcısının en çok ilgilendiği özellik pil ömrü olarak dikkat çekiyor. Bu cihazları toplantılara, sınıflara, uçaklara, hatta evdeki bir odadan diğer odaya taşıyabiliyoruz. Yanımızda bir şarj kablosu olmadan gezmenin lüks olduğu bu zamanda, prizlerden uzak durmak zamanımızı hareket halindeyken de koruyor. Bu listede, en uzun pil ömrüne sahip mevcut dizüstü bilgisayarları, tabletleri ve All-in-One PC'leri bir arada paylaştık.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin