"listeler" ile ilgili yazılar

 • Kargo Takibi Yapabileceğiniz En İyi Mobil Uygulamalar

  Kargo Takibi Yapabileceğiniz En İyi Mobil Uygulamalar

  İnternetten bir sipariş verdiğinizde ya da herhangi birinden bir paket beklediğinizde, kargo takip numaraları hayat kurtarıcı olabiliyor. Kargonuzun nerede olduğunu anlık olarak takip edebilmenize olanak sağlayan kargo firmaları, sunmuş oldukları mobil uygulamaları sayesinde bulunduğunuz her yerden kargonuzu kolaylıkla takip etmenizi ve diğer hizmetlerden faydalanmanızı sağlıyorlar. Bizler de bu listemizde, kargo takibi yapabileceğiniz en iyi mobil uygulamaları sıraladık. Mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

  Devamını Oku »

 • Telefonunuzda Aramaları Kaydedebileceğiniz En İyi 4 Uygulama

  Telefonunuzda Aramaları Kaydedebileceğiniz En İyi 4 Uygulama

  Çeşitli görüşmelerinizi kayıt altına almanız gerekiyorsa ve cihazınızda arama kaydetme özelliği bulunmuyorsa, ek uygulamalara ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Bizler de bunu düşünerek hazırladığımız bu listede, telefonunuzda aramaları kaydedebileceğiniz en iyi 4 uygulamayı sizler için sıraladık.

  Devamını Oku »

 • İş Yapmak için Kullanabileceğiniz En İyi 6 Çevrimiçi Toplantı Aracı

  Ekibinizle İş Yapmak için Kullanabileceğiniz En İyi 6 Çevrimiçi Toplantı Aracı

  İnternet, her alanda olduğu gibi iş dünyasında da birçok şeyi daha kolay hale getirmiş durumda. Sadece birkaç tıklamayla dünyanın herhangi bir yerinden kişilerle istediğiniz konuda onlarla çalışabilmeniz mümkün.

  Devamını Oku »

 • Google'a Alternatif Olabilecek 7 Arama Motoru

  alternatif arama motorları

  Günümüzde sayısı milyarlar ile ifade edilen internet kullanıcısı tarayıcılarına girip arama yapmak istediklerinde Google arama motourunu kullanıyor. Google arama motorunun gücüne ve güvenilirliğinden şüphe yok, ancak aranılan şeyin türüne göre alternatif arama motorlarının daha kullanışlı olabileceğini hesaba katmalısınız. Örneğin, bir görsel arıyorsanız bu konudaki en iyi arama motorunu, ya da ses efekti arıyorsanız, bu kategori için en iyi arama motorunu kullanarak daha iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bu doğrultuda Google'ın yükünü hafifletecek bir kaç arama motorunu sıraladık.  İşte Google’a alternatif olabilecek 7 arama motoru:

  Devamını Oku »

 • PlayStation 4'ün Yeni 4.50 Güncellemesi Hangi Özellikleri Getiriyor?

  Sony'nin geçtiğimiz günlerde kapalı beta şeklinde bir test yapması ile yeni sunulacak olan güncellemede kullanıcıların en çok istediği özelliklerin de geleceği belli olmuştu. Bugün ise Sasuke kod adlı 4.50 güncellemesinin yayınlanması ile bir çok yeni özelliğn PlayStation 4'e eklendiğini görmüş olduk.

  Devamını Oku »

 • USB Bellek Kullanımının Altın Değerinde 6 Faydası

   USB Bellek Kullanımının Hiç Bilmediğiniz Faydaları

  Uygun fiyatları, küçük boyutları, eğlenceli tasarımları ve kolayca kullanılabilir olmaları nedeniyle, USB’ler tüm kullanıcıların en büyük yardımcılarından biri. İhtiyaç duyduğumuz her türlü dosyayı ve portatif yazılımı istediğimiz zaman yanımızda taşımanıza olanak sağlayan USB bellekler, artık sundukları TB’larca dosya boyutlarıyla gözlerimiz büyüyerek takip ediyoruz.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin