"listeler" ile ilgili yazılar

 • Fidye Yazılımlarından Korunmak için Kullanabileceğiniz 12 Araç

  Fidye Yazılımlarından Korunmak için Kullanabileceğiniz 12 Araç

  Antivirüs yazılımları sürekli gelişmekte olan bir pazar. Hem yeni hem de mevcut tehditleri engellemek için kendini yenilemek zorunda olan bu yazılımların hiçbiri ne yazık ki yüzde yüz etkili olmayabiliyor. Kötü amaçlı yazılımlar sürekli farklı yöntemler izleyerek antivirüs yazılımlarını aldatmayı başardığından, bunlara karşı alınan önlemlerden faydalanmak için yazılımı güncel tutmakta da fayda var. Son zamanlarda sürekli karşımıza çıkan fidye yazılımlarından korunmak için kullanabileceğiniz 12 aracı sizlerle paylaşıyoruz.

  Devamını Oku »

 • WordPress'te Verimliliğinizi Artıracak 50'den Klavye Kısayolu

  Klavye kısayolları birçok yazılımda işimizi kolaylaştırıp bize zaman kazandırabiliyor. İnternet sitelerinin ve blogların birçoğunun arayüzü ve arkaplanı niteliğindeki WordPress'te de aynı durum geçerli. Biz de WordPress'te internet için içerik üretip düzenlerken kullanabileceğiniz 50'den fazla klavye kısayolunu sizlerle paylaşacağız.

  Devamını Oku »

 • Karne Hediyesi Bilgisayar Bekleyenlere Alternatif 5 Dizüstü

  karne hediyesi bilgisayar

  Koca bir sene çalıştınız, çabaladınız, ter döktünüz yeri geldi ‘yeter!’ dediniz ama, başardınız. Her başarının olduğu gibi,bir senelik emeğin de bir ödülü olması gerektiğini düşünüyor, bunun karşılığında da bir bilgisayar bekliyorsanız, işte öğrenciler için en iyi 5 bilgisayarı sizler için derledik.

  Devamını Oku »

 • WhatsApp'ı Bırakıp Viber Kullanmanız için 5 Neden

  WhatsApp'ı Bırakıp Viber Kullanmanız için 5 Neden

  Hem sesli hem de yazılı görüşmeler söz konusu olduğunda WhatsApp zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. 1 milyarı aşkın kullanıcısı bulunan ve her gün milyarlarca mesaja ev sahipliği yapmasıyla birlikte, anlık mesajlaşmalar söz konusu olduğunda WhatsApp’ın tüm kartları elinde tuttuğunu düşünebilirsiniz. Ancak durum hiç de öyle değil. 800 milyondan fazla kullanıcısı olan Viber, WhatsApp’ın en yakın rakibi ve kullanıcı sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Bizler de bu listemizde, WhatsApp’ı bırakıp Viber kullanmanız için 5 nedeni sıraladık.

  Devamını Oku »

 • Android için En iyi 6 Fotoğraf Tarama Uygulaması

  Android için En iyi 5 Fotoğraf Tarama Uygulaması

  Kağıtların yavaş yavaş geride kaldığı ve dijital ortama bir adım daha yaklaştığımız günümüzde, bazen fiziksel bir belgenin dijital kopyasına ihtiyacımız olabiliyor. Belgeleri taramak için her zaman yanımızda tarayıcı olmadığından, fotoğraf tarama uygulamaları imdadımıza yetişiyor. Oldukça iyi işler çıkaran bu uygulamalardan hazırladığımız listemizde, Android için en iyi 6 fotoğraf tarama uygulamasını sıraladık.

  Devamını Oku »

 • Daha Önce Duymadığınız 10 Ücretsiz İşletim Sistemi

  Muhtemelen Daha Önce Duymadığınız 10 Ücretsiz İşletim Sistemi

  Yeni bir bilgisayar aldığınızda işletim sistemi Windows ya da MacOS olarak gelecektir. Bu işletim sistemleri her ne kadar ücretsiz gibi görünse de, aslında hiç de öyle değil. Üreticiler cihazlara yükledikleri Windows için lisans alıyorlar ve Windows’u kendiniz kurmak istiyorsanız sizin bir kopya satın almanız gerekiyor. MacOS güncellemeleri her ne kadar ücretsiz olsa da, yalnızca Mac satın alanlar tarafından kullanılabiliyor. Maliyetini ise bilgisayarın fiyatından anlayabilirsiniz.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin