LimeWire Alternatifi En İyi 4 Dosya Paylaşım Programı

p2pBilindiği gibi LimeWire dün Amerika'dan gelen bir mahkeme kararıyla durduruldu. LimeWire üreticileri telif hakkı problemleriyle boğuşurken, bu durumdan etkilenen kullanıcılar mecburen dosya paylaşımı için alternatif arayışına girdiler. Burada hem kullanım hem de kalite açısından LimeWire'a en çok benzeyen programları biraraya getirdik. Yeni bir dosya paylaşım programı arayışındaysanız önerdiğimiz programlardan birini deneyebilirsiniz.

Ares: Tamindir'de LimeWire'ın ardından en çok indirilen 2. dosya paylaşım programı olan Ares müzik, video, resim, yazılım ve doküman arayışlarınıza en iyi cevap verecek alternatiflerden. Ares'in Türkçe dil desteği Türk kullanıcılar tarafından tercih edilmesinde önemli rol oynuyor.

Ares
Ares Ücretsiz Dosya Paylaşım Programı


FrostWire: Tamamen ücretsiz oluşunun yanında yüksek hızıyla dikkat çeken FrostWire, kapsamlı müzik indirme aracıyla rakiplerinin bir adım önüne geçiyor.

FrostWire
FrostWire Ücretsiz Dosya Paylaşım Programı


BearShare: LimeWire alternatifi Türkçe yazılımlardan bir diğeri olan BearShare dosya paylaşımı yanında kapsamlı profil sayfalarıyla sosyal paylaşıma da önem veriyor.

BearShare
BearShare Müzik İndirme Programı


iMesh: Müzik dosyası paylaşımında kapsamlı arşiviyle iddialı olan iMesh, aynı zamanda müzik videolarını HD olarak izleyebileceğiniz kullanıcı dostu bir dosya paylaşım programı.

iMesh
iMesh Müzik Paylaşım Programı

Konular: Yazılım

LimeWire Alternatifi En İyi 4 Dosya Paylaşım Programı İçin Yapılan Yorumlar (3)

 • Ziyaretçi
  Ziyaretçi dedi ki;

  Bearshare dosyasında problem var yalnız. İndiriliyor lakin kurulmuyor.

  11 Aralık 2012 Salı - 17:15:33 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • musander
  5
  - dedi ki;

  Limewire bitmeseydi keşke..
  onunla ne güzel milletin msn geçmiş konuşmalarını, premium hesaplarını, maillerini, şifrelerini ve tüm özellerine bakabiliyordum. yazık oldu..

  17 Mart 2012 Cumartesi - 14:56:46 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • kenny10099
  3
  - dedi ki;

  sen hiç ares i kullandın mı ? merak ettim.

  14 Mart 2012 Çarşamba - 15:37:28 - Cevap Yaz - Şikayet Et

LimeWire Alternatifi En İyi 4 Dosya Paylaşım Programı için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.