"kampanya" ile ilgili yazılar

 • Tamindir 8 Yaşında Ziyaretçilerine Hediyeler Dağıtıyor!

  2004 yılında Caner Bayraktar tarafından hazırlanan ve yayın hayatına başlayan Tamindir sürekli değişim ve gelişimine devam ederek 2012 yılında 8. yaşını kutlamanın heyecanını yaşıyor. Tek bir kişiyle başlayan Tamindir macerası şu anda 15’ten fazla çalışanıyla çok daha yenilikçi, rekabetçi ve kullanıcılarına hizmet eder durumda.

  Aylık 9 milyon ziyaretçi adedine ulaştığımız şu günlerde daha fazla kullanıcıya daha iyi hizmet vermek için çalışırken sizlerin Tamindir’i her gün daha da fazla tercih ettiğini görmek bize mutluluk veriyor.

  KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR.

  KAMPANYA SONUÇLARIMIZI VE TALİHLİLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ!

  Devamını Oku »

 • Google'dan Kullanıcılarına 25 Dolar

  Google yeni projesi için ödeme karşılığında internet tarayıcısı işlemlerini paylaşacak gönüllüler arıyor. Başka bir deyişle Google bu gönüllülerin ziyaret ettiği sitelerin tümünü takip etmek istiyor ve bunun karşılığında onlara 25 dolara kadar ödeme yapmayı teklif ediyor.

  Devamını Oku »

 • OpenX'den Google Ad Manager'a... Reklam Sunucusu Masrafları 0'a Düşüyor

  Sanırım bu yazımda size demek istediğimi en iyi aktarmak için, bizim taraftaki süreci başında anlatmalıyım... Son zamanlarda Oyunkolu.com sitemiz yükselişteydi ve TAMindir.com'da da yeni reklam alanları açmıştık. Bu sebeple çok daha fazla günlük reklam gösterimi gerçekleşiyor ve kullandığımız OpenX yazılımına sunucumuz yetmiyordu. Hep yüksek seyreden "Load average" değerleri, geç açılan yönetim ve istatistik sayfaları geçen hafta bir gün canımıza tak etti. Önce MySQL'i başka sunucuya koyduk ancak bu çözüm olmadı. Çünkü http istekleri sunucuyu bu hale getiriyordu. (Sunucuda Litespeed kurulu) Sonra ofisten bir arkadaşım değişik cache yöntemlerini incelerken bende sahibinden.com'da ikinci el sunuculara bakmaya başladım. Tam bu sırada aklıma daha önce incelediğim ancak o zamanlar isteklerimi yeterince karşılayamayan Google Ad Manager geldi. Gerisine aşağıdaki karşılaştırma tablosu ile devam etmek istiyorum.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin