DarkOrbit’te Yeni Klan Savaş İstasyonları

darkorbit savaş istasyonlarıDarkOrbit, son güncellemenin ardından klanların kendilerini daha da güçlendirmelerine imkân tanıdı. Ancak bunun gerçekleşmesi için yapılması gereken bir şey var. O da, uzayda kendini gösteren asteroidlerde savaş istasyonu modülleri kurmak ve söz konusu kaya parçalarını ileri karakol şeklinde konumlandırmak. Klanlar için bunu gerçeğe dönüştürmek, aynı zamanda bir başka klan ya da klanlardan önce ganimet kutularında yer alan modüllere sahip olmak demek.

"Klan savaş istasyonlarıyla uzayı fethetme zamanı!"

DarkOrbit
DarkOrbit Ücretsiz Online Savaş Oyunu

Klanlar, uzayda yer almaya başlayan asteroidlerin üzerlerinde istedikleri gibi farklı modüller kurabilirler. Mesela, kuracakları gövde modülleri, klanın darbe puanlarının da artmasını sağlayacak. Buna karşın mühendisliğe dayalı platformlar sayesinde ihtiyaçları olan onarma işlemlerini gerçekleştirebilirler ya da deflektör modülü sayesinde düşman tarafından gelebilecek taarruzları en aza indirebilirler.

DarkOrbit, söz konusu yenilikle birlikte üstün olmanın son derece önemli olduğu ve rekabetin üst seviyede yaşandığı bu dünyaya yeni bir fırsat getiriyor. İster güçlü ister güçsüz olunsun, hiçbir klan bu yeniliği görmezden gelmemeli! Diğer yandan, şu ana kadar herhangi bir klana bağlı olmayan oyuncular var olan klanlardan birine katılabilir ya da diğer bireysel oynayan oyuncularla bir araya gelerek kendi klanlarını meydana getirebilirler. Unutulmamalı ki, 22 Ekim itibariyle etkin olacak bu yenilikten hızlı bir şekilde faydalanmak ve yenilikle birlikte DarkOrbit üzerindeki üstünlüğü ele geçirmek ya da sürdürmek hayati öneme sahip bir fırsat!

DarkOrbit
DarkOrbit Ücretsiz Online Savaş Oyunu

Konular: Oyun

DarkOrbit’te Yeni Klan Savaş İstasyonları İçin Yapılan Yorumlar (2)

 • Ziyaretçi
  Ziyaretçi dedi ki;

  cok haklısın
  bende o sekılde yazdım ban yedım chatte
  bıde cm degıl dırek admın tarafından zoruna gıttı herhalde

  16 Aralık 2012 Pazar - 15:29:41 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • Ziyaretçi
  Ziyaretçi dedi ki;

  istasyon kurup güçlü klanlar klan başkanlarına gün dogdu yani bu güncellemeyle çarları paraya çevirenler yetmiyomuş gibi şimdide istasyon kuran güçlü klanlar klana oyuncu alacakları zaman oyuncudan para talep edecekler darkorbit botla savaşırken bot sokanlara başgelemezken botla çarını güçlendirip çar satanlara baş gelemezken şimdi bide bu çıktı olan gariban oyun düşkünü çocuklara oluyor analarından babalarından aldıkları okul harçlıklarını bu klana girmek iiyi bi gemiye sahip olmak için harcıyolar yazık bu oyuna yenilik adı altında darkorbitte cm alıp yani yetki alıp gemileri fullleyip satan cmler çok var buna benzer oyunda cebini dolduran el altında adminler çok var suportt diye bi şikayet ileti merkezi kurulmuş oyuncuyu şikayet ediyosun adam çar satıyo resmen diyosun çarı banlanmıyo adam botla oynuyo diyosun nerden nasıl botla oynadıgını açıklıyosun şikayetinde yine ban yok bi bakmışın sen bunları şikayet ettin diye suporta sen banlanmışın işte darkorbitteki hile düzen anlıcanız birileri cebini doldursun diye bu birileride oyundaki adminler oyuna yeni güncelleme adı altında milletin parasını çalmaktır

  17 Kasım 2012 Cumartesi - 19:41:44 - Cevap Yaz - Şikayet Et

DarkOrbit’te Yeni Klan Savaş İstasyonları için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.