"yazılım" ile ilgili yazılar

 • En İyi 7 E-Kitap Okuma Uygulaması

  e-kitap okuma uygulaması

  Gelişen teknolojiye ayak uyduran kitaplar ve çizgi romanlar, artık tümden dijital hale gelmeye başlıyorlar. Günümüzde çizgi roman okuyucularının büyük bir kısmı dijital kopyalara yönelmişken, ülkemizde yaygınlaşmasa da, yurtdışında e-kitaplar da büyük ilgi görüyorlar. Dijital kopyaların kaliteli olmasının yanı sıra bunları okuduğunuz harici uygulamaların da bir o kadar iyi olması gerekiyor. Bu sebeple kullandığınız uygulamayı iyi seçmeniz ve zevkinize göre olanı belirlemeniz değişmez bir şart olarak karşımıza çıkıyor.

  Devamını Oku »

 • Hesapsız, Programsız Skype Görüşmesi Nasıl Yapılır

  Hesapsız, Programsız Skype Görüşmesi Nasıl Yapılır

  Size herhangi bir yazılım indirip bilgisayarınıza kurmadan programsız Skype açma ve sesli sohbet ve görüntülü sohbet yapmanın mümkün olduğunu, bunun yanında hesapsız Skype kullanma işini de zahmetsizce gerçekleştirebileceğinizi söyleseydik bize inanır mıydınız?

  Devamını Oku »

 • Popüler 8 Uygulamaların Yıllar İçinde Yaşadıkları Büyük Değişim

  Instagram değişim

  Bugün milyonlar hatta milyarlarca kişi tarafındna kullanılan uygulamalar, ilk çıktıklarında bugün göründükleri gibi değillerdi. Yıllar içinde onlarca güncelleme alan ve sürekli değişen uygulamalar, tasarımlarına bu yenilikleri yedirmek zorunda oldukları gibi, günün trendlerine de uymak durumunda kalıyorlar. Bu sebeple 1-2 yıl içerisinde baştan aşağıda değişebiliyorlar. 

  Devamını Oku »

 • WinX HD Video Converter Deluxe Ücretsiz Sizin Olabilir

  WinX HD Video Converter

  Video formatlarını dönüştürmeye yarayan WinX HD Video Converter Deluxe yazılımının Windows ve Mac sürümleri için Cadılar Bayramı'na özel olarak hazırlanan kampanyası sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında Youtube ve benzeri video paylaşım sitelerinden seçtiğiniz veya kendi arşivinizde yer alan videoları, gelişmiş seçenekler yardımıyla farklı video formatlarına dönüştürmenize olanak sağlayan WinX HD Video Converter yazılımı, yaklaşık iki haftalık bir süre boyunca kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Çok tercih edilen bir video dönüştürücü yazılımı olan WinX HD Video Converter Deluxe'e ücretsiz sahip olma şansını yakalamak için bu kampanyadan yararlanmayı unutmayın!

  Devamını Oku »

 • Windows 10 İşletim Sistemini Pırıl Pırıl Yapın!

  temiz windows 10

  Windows 10 bilgisayarınızda yüklü gelen gereksiz ek uygulamalardan ve yazılımlardan şikayetçiyseniz ya da uzun zamandır kullandınız yazılımın artık performans sıkıntıları yaşadığını düşünüyorsanız böyle buyurun. Microsoft’un kullanıcıların Windows 10 işletim sistemini tertemiz, ilk günkü gibi kullanabilmelerine imkan tanıyacak bir yazılım geliştirdiğini daha önce söylemiştik. Şimdi biraz bu yazılımın nasıl çalışıyor olduğundan bahsedeceğiz.

  Devamını Oku »

 • 2016'nın En İyi Anti-Virüs Programları Açıklandı

  http://img.tamindir.com/ti_e_ul/Emrekarakullukcu/h/senenin-en-iyi-anti-virus-programlari-aciklandi-640_640x360.jpg

  Antivirüs yazılımlarının testlerini gerçekleştiren bir kuruluş, 2016 senesinin en iyi antivirüs programlarını açıkladı. En iyi hizmet veren yazılımları tespit etmek için yapılan testleri ve dereceye giren antivirüs yazılımlarının isimlerini bu makalemizde yayınlıyoruz.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

ÇOK YORUMLANANLAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin