Ücretsiz antivirüs programı 360 Total Security

"Yiğit Ekim Demir" tarafından yazılan yazılar

 • 2015 Yılının En İyi GIF'leri Karşınızda!

  2015 yılında da internetteki eğlenceli GIF'ler yaratma trendi tabii ki son bulmadı. Son bir kaç yılın internet dünyasını kavuran trendi caps yapma ve GIF hazırlama, anlaşılan o ki bizlere eğlenceli şeyler sunmaya devam edecek. Derlediğimiz en eğlenceli GIF'ler ise umuyorum ki gününüzü güzelleştirmek için yeterli olacak. Lafı daha fazla uzatmadan farklı kategoriler altında değerlendireceğimiz GIF'lerimize geçiş yapalım.

  Devamını Oku »

 • Galaxy S6 ve iPhone 6'nın Piksel Piksel Karşılaştırması

  Samsung Galaxy S6 ve Apple iPhone 6'yı sizler için daha önce teknik verilerle birlikte Samsung Galaxy S6 ve iPhone 6 karşılaştırması adlı yazımızda karşılaştırmıştık. Fakat bu defa biraz daha farklı bir konsept denedik ve her iki cihazın da gerçek oranlarına uygun bir şekilde karşılaştırıldıklarında nasıl farkların yer aldığını sizlere aktarmaya çalıştık. Aşağıdaki "Galaxy S6 görsellerinin üzerine geldiğinizde" fotoğraflar değişiyorlar ve iPhone 6'yı görmek mümkün hale geliyor. Bu değişim sayesinde cihazların boyutları arasındaki ufak farklardan tutun da genel olarak ekran ve buton yerleşimleri gibi tüm konuları direkt olarak görüntüleyebiliyorsunuz.

  Devamını Oku »

 • Angry Birds Stella POP Yayınlandı

  Angry Birds serisi uzun yıllardır bizlerle ve Rovio'nun oyun dünyasındaki popülerliğini sağlayan temel basamak olarak ilk yayınlandığında oldukça ses getirmişti. Ancak ilerleyen senelerde farklı alternatif oyun serilerine girişmeye çalışan ve böylece biraz daha farklı işlerle anılmak isteyen Rovio, bu konuda pek de başarılı olamayınca çareyi Angry Birds serisini farklı konseptlere sokarak aramaya başlamıştı.

  Devamını Oku »

 • Opera 28 Yayınlandı

  Opera web tarayıcısı geçmişte olduğu gibi kendine ait tarama motorunu değil son sürümlerindeki Chromium motorunu kullanmaya başladığından beri oldukça sık bir şekilde güncelleniyor ve Chromium tabanlı web tarayıcılarının hızlı güncelleme trendine kendini kaptırmış gibi görünüyor. Opera 28 sürümü de bugün geliştirici sürümü olmaktan çıktı ve son kullanıcılar için indirmeye hazır hale getirildi.

  Devamını Oku »

 • Google Chrome 41 Yayınlandı

  Google Chrome için bir ayı geçkin süredir herhangi bir sürüm güncellemesi yayınlanmıyordu ancak anlaşılan o ki Google artık yeni sürümün gelmesinin gerekliliğine karar verdi ve artık karşımızda Google Chrome 41 var. İçerisinde bazı yenilikler ve düzeltmeler barındıran Google Chrome 41, rakipleri Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Opera karşısında ne kadar başarılı olabilecek hep birlikte göreceğiz.

  Devamını Oku »

 • Microsoft Internet Explorer Sonlandırıldı

  Internet Explorer çok uzun yıllardır internette gezinmek isteyenlerin tercih ettikleri seçenekler arasında yer alıyor ve Microsoft Windows işletim sistemiyle birlikte geliyor. Tarayıcının geçmişte çok sayıda web tarayıcısı ile savaşlar yaşadığını ve bu savaşlardan galip olarak ayrıldığını dikkate alırsak, Microsoft'un tarayıcıyı sonlandırma kararının oldukça radikal bir karar olduğunu söyleyebilirim.

  Devamını Oku »

 • Ayın En İyi Android Uygulamaları - Şubat 2015

  Her ay olduğu gibi bu ay da en iyi Android uygulamalarını sizin için belirledik. Eğer son zamanlarda kullandığınız uygulamalardan sıkıldıysanız ve yeni bir şeyler arıyorsanız kesinlikle seçtiğimiz bu uygulamalardan bir kaç tanesine göz atmalısınız. Dilerseniz lafı çok uzatmadan hemen uygulamalarımıza geçiş yapalım.

  Devamını Oku »

 • Firefox 36 Yayınlandı!

  Mozilla Firefox web tarayıcısının son güncellemesi 36.0 yayınlandı ve artık kullanıcılara eskisinden çok daha iyi bir web gezintisi deneyimi sunabilmek için hazır. Son yıllarda internet tarayıcılarının daha sık güncellenme trendinden Firefox da etkilendi ve artık güncellemeler arasında eskiden olduğu gibi aylar bulunmuyor. Böylelikle kullanıcıların da daha kısa sürede daha fazla özelliğe ve daha sorunsuz bir web sörfüne erişim imkanı sağladıkları ortada.

  Devamını Oku »

 • SKILL İçin 5 Ay Sürecek Kafe Turnuvaları Başlıyor!

  SKILL uzun süredir ülkemizdeki oyuncular tarafından en çok tercih edilen FPS oyunları arasında yer alıyor ve oldukça aktif bir takipçi kitlesine sahip diyebilirim. Tabii ki oyuncuların oyuna bu kadar sahip çıkmasının bir ödülü de olmalıydı değil mi? Anlaşılan o ki yapımcı firma Game Sultan da böyle düşünmüş ki 2015'te tam 5 ay sürecek bir kafe turnuvaları dizisinin startını verecek.

  Devamını Oku »

 • Adobe Photoshop 25 Yaşında!

  Adobe Photoshop uzun yıllardır bizlerle birlikte ancak pek çok takipçimiz aslında programın ne kadar eski olduğunun farkında bile değil. Bugün tam olarak 25 yaşını dolduran program, neredeyse bir neslin fotoğraf düzenleme ihtiyaçlarına cevap vermiş durumda ve bu nedenle yazılım dünyasında gerçek bir efsane olduğunu söyleyebilirim. Efektler, filtreler, düzenleme olanakları ve fotoğraflar denince akla ilk gelen program olması ise tabii ki bunun bir kanıtı diyebilirim.

  Devamını Oku »

Bizi Takip Edin

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı