"Yiğit Ekim Demir" tarafından yazılan yazılar

 • GTA 6 Ne Zaman Çıkacak, Nerede Geçecek?

  GTA 5 henüz PC oyuncuları için çıkmadı ancak şimdiden GTA 6'ya dair dedikodular ortaya çıkmaya başladılar. GTA 6 ne zaman çıkacak sorusundan tutun da GTA 6 nerede geçecek sorusuna kadar pek çok nokta serinin sıkı takipçilerinin aklını kurcalıyor ve biz de bu nedenle elimizden geldiğince nelerin olabileceğine dair kısa bir araştırma yapmaya koyulduk. Her ne kadar bahsedeceğimiz konuların büyük kısmı hala birer dedikodu olsalar da gerçekleşme ihtimalleri hiç de düşük değil. Lafı çok uzatmadan ve sizi sıkmadan hemen elimizdeki bilgilere geçelim.

  Devamını Oku »

 • Ayın En İyi Android Uygulamaları - Ocak 2015

  2015'in ilk ayını geride bıraktık ve Ocak ayı boyunca karşımıza çıkan ilginç Android uygulamalarını sizlerle paylaşmadan edemedik. Bu ay geçen aylara göre biraz daha ilgi çekici uygulamaların ortaya çıktığını söyleyebilirim. Sanıyorum ki yılbaşı uygulama geliştiricilere yaradı ve işte karşınızda Ocak 2015 için Ayın En İyi Android Uygulamaları.

  Devamını Oku »

 • Hafta Sonu Özel: Editörlerimiz Sizler İçin Neler Seçti? - Bölüm 13

  Hafta Sonu Özel yazı dizimizi yepyeni projelerle karşınıza gelmek için artık sonlandırıyoruz ancak yine beğeneceğinize inandığımız önerilerimiz var. Oyunlar, uygulamalar, filmler, müzikler ve haberler önerilerimiz sayesinde bu hafta sonunu da keyifle geçirmenizi diliyoruz. Önümüzdeki haftalarda serimiz yayınlanmayacak olsa da Tamindir'i hafta sonları da takip ederek her zaman ilginizi çekecek şeyler bulabilirsiniz. Dilerseniz daha fazla lafı uzatmadan bu haftaki önerilerimize geçiş yapalım.

  Devamını Oku »

 • Microsoft Outlook Android ve iOS Uygulamaları Yayınlandı

  Microsoft geçtiğimiz senelerde tüm e-posta hesaplarını Outlook servisine geçirerek kullanıcıları tek bir merkezde toplamayı başarmıştı. Ancak uzun bir süredir Outlook e-postalarının Android ve iOS cihazlarda kolayca yönetimini sağlamak için gerekli araçlar marketlerde yer almıyordu. Anlaşılan o ki Microsoft sonunda mobil kullanıcıların çağrılarına kulak verdi ve Outlook hesaplarının yönetimi için resmi Microsoft Outlook uygulamasını yayınladı.

  Devamını Oku »

 • Opera 27 Yayınlandı

  Opera web tarayıcısı, her ne kadar en performanslı tarayıcılardan birisi olsa da dünya çapında diğer tarayıcılar kadar yoğun kullanılmıyor. Ancak sahip olduğu kemik kullanıcı kitlesi sayesinde programın düzenli olarak güncellenmesine yetecek kadar geniş bir kullanım alanı yakalanmış durumda. Opera 27 ise sonunda yayınlandı ve hem küçük düzeltmeleri hem de bazı büyük yenilikleri beraberinde getiriyor.

  Devamını Oku »

 • Firefox 35.0.1 Güncellemesi Yayınlandı

  Mozilla Firefox 35'in yayınlandığını sizlere geçtiğimiz haftalarda hazırladığımız haberle duyurmuştuk ancak Mozilla her zaman olduğu gibi yeni sürümün üzerinden bir kaç hafta geçtikten sonra bir düzeltme sürümü yayınladı ve şimdi de Firefox 35.0.1 ile karşımıza çıktı. Bu tip ara güncellemeler genellikle ana sürümden alınan geri dönümlerle yaratıldıkları için Firefox'ta yer alan pek çok sorunun başarıyla ortadan kaldırıldığını söyleyebiliriz.

  Devamını Oku »

 • TeamViewer'ı Etkili Şekilde Kullanmanın 8 Yolu

  TeamViewer son yılların en çok tercih edilen uzak masaüstü bağlantısı programları arasında yer alıyor ve hem gelişmiş özellikleri hem de hızlı çalışan yapısı sayesinde fiziksel olarak yakınınızda olmayan bir bilgisayar üzerinde kontrol imkanı sunması nedeniyle daha uzun seneler bizlerle birlikte olacak gibi görünüyor.

  Fakat kullanıcılar zaman zaman uygulamanın özelliklerine göz atmayı unutabiliyor ve aslında TeamViewer'ı tam verimiyle kullanamayabiliyorlar. Sizler için derlediğimiz 8 ipucu sayesinde TeamViewer'ı en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olmaya çalışacağız.

  Devamını Oku »

 • Kopyala Yapıştır İşlemleri için En İyi Windows Pano Programları

  Windows işletim sistemi aslında kendi içerisinde bir pano yöneticisi barındırıyor ancak bu yöneticinin sadece tek bir veriyi kopyalayacak ve daha sonra yapıştıracak kapasitesi olduğu için maalesef çoğu kullanıcının ihtiyacını karşılamakta zorlandığını söyleyebilirim. Bu nedenle pek çok program geliştiricisi, bilgisayarınızın kopyala yapıştır kabiliyetlerini arttırabilecek yazılımlar üretmiş durumdalar.

  Bu programlar oldukça çeşitli olabiliyorlar ve size yardımcı olabilmek için aralarından en iyi olanlarını seçmeye çalıştık. Dilerseniz hemen programlarımıza geçiş yapalım ve en iyi pano uygulamalarını listeleyelim.

  Devamını Oku »

 • Hafta Sonu Özel: Editörlerimiz Sizler İçin Neler Seçti? - Bölüm 12

  Hafta sonunda yeni şeyler keşfetmek isteyen, yeni heyecanlar yaşamak isteyen takipçilerimize özel olarak hazırladığımız Hafta Sonu Özel serimizin 12. bölümü de geldi çattı. Bu hafta da editörlerimizin kişisel önerileri sizler için hazır ve içlerinden en az bir kaç tanesinin zevklerinize uyacağına inanıyoruz.

  Eğer neler yapabileceğinize dair fikriniz yoksa ve teknolojiyle iç içe bir hafta sonu yaşamak istiyorsanız hemen aşağıdaki kendinize uygun kategoriye geçiş yapabilirsiniz.

  Devamını Oku »

 • Android için En İyi 8 Spor ve Fitness Uygulaması

  Modern hayatın getirdiği hareketsiz yaşam alışkanlıkları maalesef uzun vadede sağlık için çok zararlı. Kullanıcıların bu hareketsizlikten kurtulmak ve sağlıklarını, formlarını korumak için kullanabilecekleri uygulamalar da pek çok geliştirici tarafından yayınlanmış durumda.

  Android için en iyi 8 spor ve fitness uygulamasını sizler için tespit ederek sporunuza ve sağlığınıza daha iyi bir şekilde dikkat etmenize yardımcı olmaya çalıştık. Dilerseniz hemen uygulamalarımıza geçiş yapalım ve indirme bağlantılarını da sunalım.

  Devamını Oku »

Bizi Takip Edin

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı