Ücretsiz antivirüs programı 360 Total Security

"Yiğit Ekim Demir" tarafından yazılan yazılar

 • BlaBlaCar ile Yolculuklarınız Hem Daha Keyifli Hem Daha Ucuz!

  BlaBlaCar, son zamanlarda oldukça popüler bir trend haline gelen yolculuk paylaşımı konseptini ülkemize başarıyla taşıyan hizmetler arasında yer alıyor ve yolculukların hem sürücüler hem de yolcular için daha ekonomik bir hale gelmesine yardımcı oluyor. Tabii ki yol boyunca kendinize bir eşlikçi edinmenin yolculuk keyfini arttırdığını da söyleyebiliriz.

  Devamını Oku »

 • Android 6.0 Marshmallow Özellikleri ve Çıkış Tarihi

  Geçtiğimiz günlerde sizlere şimdiye dek Android M olarak adlandırılmış olan yeni Android sürümünün yani Android 6.0'ın Android 6.0: Marshmallow adıyla yayınlanacağını Android M'nin Resmi Adı Belli Oldu: Marshmallow haberimizle aktarmıştık. Yeni Android sürümüyle birlikte pek çok yenilik bizleri bekliyor olacak ve bu yeniliklerin bazıları direkt olarak kullanıcıların farkedeceği yenilikler olurken bazıları da arkaplanda çalışan servislerle ilgili olacak.

  Devamını Oku »

 • Firefox 41 Yayınlandı!

  Mozilla Firefox web tarayıcısının uzun bir süredir kullanıcılar tarafından ikinci tarayıcı olarak kullanılması ve diğer rakiplere pazar payı kaptırması, elbette Mozilla'nın Firefox'u son senelerde kendini daha hızlı ve agresif bir şekilde geliştirmesine sebep oldu. Bu durumdan en çok faydalanan kişiler ise tabii ki onu kullanmaya devam edenler. Firefox 41 de bugün yayınlandı ve böylece çok daha güvenli ve hızlı internet gezintileri mümkün hale geldi.

  Devamını Oku »

 • Hotspot Shield İçin Chrome ve Firefox Eklentileri Yayınlandı

  Hotspot Shield, uzun yıllardır ülkemizdeki internet kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilen VPN servisi programları arasında yer alıyordu ve geçtiğimiz senelerde mobil kullanıcılar için de aynı hizmeti sağlamaya başlayan Anchorfree şirketi, anlaşılan o ki kullanıcılara biraz daha iyi bir internet deneyimi sağlayabilmek için çalışıyor.

  Devamını Oku »

 • Android İçin Olmazsa Olmaz 5 Widget Uygulaması

  Android akıllı telefon ve tabletlerin en dikkat çeken yanlarından bir tanesi elbette işletim sisteminin ana ekranınız üzerinde widget yani yardımcı araçlar kullanmanıza yardımcı olması. Tabii ki widget desteği bu kadar geniş olunca on binlerce farklı widget da uygulama geliştiriciler tarafından piyasaya sürülmüş durumda. Lakin bu kadar çok farklı araç arasından iyilerini bulup ayıklamanın biraz zor olduğunu da belirtmek lazım.

  Devamını Oku »

 • Google Chrome'un İllallah Dedirten Saçmalıklarını Masaya Yatırdık!

  Google Chrome web tarayıcısı, takdir edersiniz ki yıllar içerisinde büyük bir popülarite kazanarak en çok kullanılan web tarayıcısı haline gelmeyi başardı. İlk çıktığı dönemde varolan Internet Explorer ve Mozilla Firefox dominasyonunu sona erdiren ve kendi imparatorluğunu kuran Google Chrome, tabii ki bu satırların da yazıldığı web tarayıcı olarak gücünü sürdürmeye devam edecek.

  Fakat en çok kullanılan web tarayıcısı olması Google Chrome'u aklamıyor diyebilirim. Tarayıcının oldukça fazla sayıdaki saçma özelliği maalesef sahip olduğu artıların pek çoğunu nötralize ediyor ve bu durum bazen gerçekten illallah dedirtebiliyor. Tarayıcının bu yanlarından sizlere biraz bahsetmek ise tabii ki görevlerimizden birisi. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan ilk maddemizle devam edelim.

  Devamını Oku »

 • PDF Dosyaları Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

  PDF dosyaları genellikle iş dünyasında kullanılan dosya ve belge formatları arasında yer alıyor ancak son senelerde eğitim hayatından tutun da özel verilere kadar pek çok bilgiyi kullanıcılar PDF olarak saklamaya başladılar. Dolayısıyla bu dosya formatına dair tüm bilmeniz gerekenlerden sizlere bir kaç adımda bahsederek işinizi kolaylaştırmaya, PDF'leri daha verimli kullanmanızı sağlamaya çalışacağız.

  Devamını Oku »

 • Google Maps Çevrimdışı Haritalar Android'de Nasıl Kullanılır?

  Google Maps ya da diğer adıyla Google Haritalar servisi, uzunca bir süredir çevrimdışı haritaların Android üzerinde kullanımına müsaade ediyor ve böylece internet bağlantınız olmadığında bile yol bulmanız gerektiğinde sorunsuzca haritanızı inceleyebiliyorsunuz. Lakin geçen senelerde bu özelliği kullanmak biraz daha kolaydı ve Google Maps'in yeni sürümlerinde maalesef daha geri plana alındı.

  Devamını Oku »

 • Opera Web Tarayıcısı Artık Bilgisayarlarda Şifre Eşlemesi Yapabiliyor

  Opera web tarayıcısının son dönemlerdeki hızlı yükselişi ve daha da sık bir şekilde gerçekleşen güncellemeleri, ekibin oldukça sıkı bir şekilde çalıştığını bizlere gösteriyor. Opera 32 de bu güncellemelerin bir parçası oldu ve kullanıcıların işine yarayacak bir kaç özelliği içerisinde barındırıyor.

  Devamını Oku »

 • 30 Kişiye 5000 Wolfteam Parası Kazanma Şansı, Sen de Katıl, Sen de Kazan!

  Wolfteam uzun süredir ülkemizdeki online oyuncuların en sevdikleri oyunlar arasında yer alıyor ve Joygame tarafından hazırlanan oyunun daha uzun bir süre daha bu popülerliğini koruması bekleniyor. Tabii ki kurtadamlarla olan bu büyük mücadele, oyunun düzenli olarak aldığı güncellemelerle ve oyun içi Wolfteam parası yahut diğer adıyla Joypara ile daha da heyecanlı bir hale geliyor. Eğer şimdiye dek Wolfteam oynamadıysanız kesinlikle göz atmadan geçmeyin derim.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

ÇOK YORUMLANANLAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin