"teknoloji" ile ilgili yazılar

 • iPad 2'yi Profesyonel Kameraya Dönüştüren Movie Mount Aksesuarı

  MOVIE Mount ipad 2Tabletler ilk başta sadece dokunmatik ve taşınabilirlik özelliğine sahip bir bilgisayar türü olarak görülebilir. Ancak bu ürünlerle birlikte çalışabilen bazı aksesuarlar, ortaya bambaşka bir işlevsellik katabiliyorlar.

  Movie Mount isimli iPad 2 aksesuarı, bu cihazı bir tabletten çok öteye götürebilen araçlardan biri. Zira Movie Mount, iPad 2’yi bir anda güçlü bir video çekme cihazına dönüştürüyor. Tele ve geniş açılı lensler, dâhili mikrofon ve ışıklar ile tam donanımlı bir aksesuar olan Movie Mount, iPad 2 ile profesyonel video çekimlerini yapılmasına olanak sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra, bu mekanizmaya dâhil edebileceğiniz bir üçayak ve Movie Mount uygulaması ile düşlediğiniz video çekimlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  Devamını Oku »

 • TAMindir.com’dan 1 Yıllık ESET NOD32 ve Smart Security Hediyeleri

  Ücretsiz ESET NOD32 Antivirüs ve Smart Security Lisansı

  Tamamen ücretsiz bir şekilde 1 yıllık ESET NOD32 Antivirüs veya ESET Smart Security lisansı kazanma şansınız olduğunu biliyor musunuz? Tek yapmanız gereken TAMindir.com Facebook veya Twitter sayfasını beğenerek takip etmek olacaktır. TAMindir.com sponsorluğunda onlarca üretici onaylı bedava lisans sahibine ulaşacaktır. Birçok site, blog, forum ve sosyal ağ üzerinden kampanyalar yapılacak ve 1 yıllık ücretsiz lisans dağıtılacaktır. Aşağıdaki sosyal ağ adreslerimizi beğenerek veya takipçisi olarak hediye lisans kampanyalarına hemen ulaşabilir ve şansınızı deneyebilirsiniz.

  Aşağıda yapacağımız farklı türlerdeki yarışmalar hakkında bilgiler bulunuyor. Bu yarışmaların başlangıç ve bitiş tarihlerine aşağıdaki adresleri takip ederek ulaşabilirsiniz. Yarışma başlamadan 1 gün önce Facebook ve Twitter üzerinden bilgilendirme yapılacaktır. Ama Twitter ve Facebook üzerinde lisanslar bitene kadar yarışma her gün yapılacaktır. Hergünün kazananı açıklanacaktır. Bundan sonraki yarışmalar için bizi takip edin:

  Başlayacak Yarışmalar:

  • Bulunduğunuz makale sayfasını kendi belirleyeceğiniz kullanıcı adını kullanarak paylaşabilir ve en yüksek paylaşıma ulaşan kişiler hediye 1 yıllık ESET lisansı sahibi olacaktır.
  • Forum, blog ve diğer sosyal ağlar üzerinden yapılacak yarışmalar da 40 adet ESET NOD32 Antivirüs ve 20 adet ESET Smart Security hediye edilecektir. TAMindir sosyal ağ adreslerini takip ederek, tüm çekilişlere katılabilir ve kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

  Belli bir süre boyunca her gün tekrarlanacak olan bu yarışmaların başlangıç ve bitiş tarihleri bir önceki gün Twitter ve Facebook üzerinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca yapılacak tüm ödüllü yarışmalarla ilgili bilgilere bu makaleden ulaşabilirsiniz.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

ÇOK YORUMLANANLAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin