"nasıl yapılır" ile ilgili yazılar

 • Skype Hesabı Nasıl Silinir?

  Skype Hesap Silme

  Skype’ı artık kullanmama kararı alanlar için Skype hesap silme işlemini farklı yollarla anlatıyoruz. Görüntülü konuşma özelliğinin WhatsApp’a gelmesiyle birlikte Skype’ın eskisi kadar popüler olmayacağını düşünenler arasındaysanız bu blog yazımıza göz atmanızı öneririz.

  Devamını Oku »

 • Google Hesabı Nasıl Silinir?

  Google Hesabı Nasıl Silinir?

  Google, sunmuş olduğu hizmetler ile internet kullanıcılarının tamamına hizmet veriyor. Her alanda işinize yarayabilecek bir hizmet sunan Google’daki hesabınızı artık kullanmıyorsanız, sizler için hazırladığımız bu rehberde Google hesabı nasıl silinir konusunu anlaşılır bir şekilde adım adım anlattık.

  Devamını Oku »

 • WhatsApp Hesabı Nasıl Silinir?

  WhatsApp Hesabı Nasıl Silinir?

  WhatsApp, tüm dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulamaları arasında zirvedeki yerini koruyor. Her geçen gün yenilenen ve kullanıcılarına yepyeni özellikler sunan WhatsApp uygulamasını artık kullanmak istemiyor olabilirsiniz. Bizler de bunu düşünerek hazırladığımız bu rehberde, WhatsApp hesabı nasıl silinir adım adım anlattık. Mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

  Devamını Oku »

 • Windows 10'da Reklamlar Nasıl Kapatılır?

  Windows 10'da Reklamlar Nasıl Kapatılır?

  Windows 10 işletim sistemi her ne kadar ücretsiz bir yükseltme ile elde edilmiş olsa da, çeşitli reklamlarla birlikte geldiği kaçınılmaz bir gerçek. Başlat menüsü, işlem merkezi, kilit ekranı gibi çeşitli yerlerde görüntülenen reklamlar ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygulama ve hizmet satın almanızda yardımcı oluyor. Bizler de bu makalemizde Windows 10’da reklamlar nasıl kapatılır konusuna değiniyoruz. Mutlaka göz atmanızı öneririz.

  Devamını Oku »

 • Windows Üzerinde Linux Nasıl Kullanılır?

  sanal linux çalıştırma

  Linux'un özgür dünyasını merak ediyor, fakat Windows'tan da vazgeçemiyorsanız VMware yardımıyla Windows ortamından ayrılmadan Linux'u test edebilirsiniz. Özellikle hackerların vazgeçilmezi olan Kali Linux'un VMware ile Windows ortamında nasıl çalıştırılacağını sizler için açıkladık.

  Devamını Oku »

 • 2017 YGS Puan Hesaplama Nasıl Yapılır?

  2017 YGS Puan Hesaplama

  ÖSYM 2017 YGS soru ve cevapları, ÖSYM’nin resmi sitesi üzerinden yayınlandı. Pazar günü gerçekleşen sınavın ardından 2017 YGS soruları ve cevap anahtarının yayınlanması üzerine, adayları YGS puan hesaplama heyecanı sardı. Biz de 2017 YGS puanı nasıl hesaplanır? 2017 YGS puanı hesaplaması nasıl yapılıyor? sorusuna yanıt niteliğinde bir yazı hazırladık.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin