"Mobil" ile ilgili yazılar

 • Peki, Ya iPhone Hiç Olmasaydı Ne Olurdu?

   Peki, Ya iPhone Hiç Olmasaydı Ne Olurdu?

  Bundan 10 yıl önce cep telefonu piyasası oldukça renkli tasarımlarla dolu, her köşeden farklı cihazların, farklı tarzlarla gözde gösterisi yaptığı bambaşka bir alemdi. Flip kapak adı verilen kapaklı Motorola’ların Hollywood filmlerinde başrol oynadığı, bikinili kızların bu telefonları kalçalarına sıkıştırarak plajlarda cirit attığı reklam filmlerinden geçilmezdi.

  Devamını Oku »

 • Telefonunuz Ne Zaman Android Nougat 7.x Alacak?

  Telefonunuz Ne Zaman Android Nougat 7.x Alacak?

  Yeni bir Android sürümü daha kullanıma servis ediliyor. İlk önce her zamanki gibi Nexus tayfası için yapılan güncellemeleri yavaş yavaş tüm cihazlara yayılacak. Tamam, yayılacak da bu ne zaman olacak? İşte, Android Nougat 7.x güncellemelerinin 2017 yılı servis tarifesi.

  Devamını Oku »

 • Her Android Kullanıcısının Bilmesi Gereken 10 Geliştirici Ayarı

  Her Android Kullanıcısının Bilmesi Gereken 10 Geliştirici Ayarı

  Android işletim sistemi, her yaştan insanın kullanabileceği oldukça basit bir platform. Görünen tasarımın ötesinde, işletim sisteminin oldukça derin bir dünyası bulunuyor. Bizler de her Android kullanıcısının bilmesi gereken bu küçük ipuçlarını ve püf noktalarını barındıran geliştirici seçeneklerini sizler için listeledik.

  Devamını Oku »

 • Reklam SMS'lerinin Sonundaki Kodlar Ne Anlama Geliyor?

  Reklam SMS'lerinin Sonundaki O Kod Ne Anlama Geliyor?

  Son günlerde tarafımıza sıkça sorulan soruya bu yazımızda detaylıca yer veriyoruz. Duyuru, reklam gibi toplu SMS'lerin sonuna eklenen B001 B002 gibi kodların ne işe yaradığını okuyunca şaşıracaksınız.

  Devamını Oku »

 • Android Cihazınızı Hızlandırmak için Uygulanabilecek Basit Yöntemler

  Android Hızlandırma

  Her birimiz telefonlarının ve tabletlerinin hızlı olmasını ister. Bilhassa artık üçüncü yılını devirmiş cihazlarla ağır ağır yol alırken anlarız ki daha fazla hız her zaman daha iyidir. İşte bu hız tutkunluğuna paralel olarak Android cihazınızı hızlandırmak için uygulanabilecek bazı basit yöntemleri sizin için sıraladık.

  Devamını Oku »

 • 2016'nın En İyi Mobil Uygulamaları

  en iyi mobil uygulamalar 2016

  2016 yılının son günlerinde, şöyle bir geriye dönüp baktığımızda bu yıl mobil platformda birçok uygulama AppStore ve Google Play Store aracılığıyla piyasaya sürüldü. Bu uygulama bolluğu arasında en iyileri seçmek oldukça zor olsa da Tamindir olarak bunu sizler için yapmaya çalıştık. Özellikle fotoğraf ve video düzenleyici uygulamaların damga vurduğu en iyi uygulamalar listesinde lider Prisma uygulamasıydı. Biz yine de aynı türden uygulamaları biraz kırparak homojen bir sıralama yapmaya çalıştık. İşte 201623’nın en iyi mobil uygulamaları:

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

ÇOK YORUMLANANLAR

Popüler Programlar

 1. Yandex Browser
  Yandex BrowserYandex Browser İnternet Tarayıcısı
 2. Tamindir E-Dergi Çıktı!
  Tamindir E-Dergi Çıktı!Teknoloji gündemini her ay takip edin.
 3. Online Oyunlar
  Online OyunlarEn Yeni Online Oyunlar
 4. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 5. WinRAR
  WinRARDosya Sıkıştırma Programı

Bizi Takip Edin