• Kargo Takibi Yapabileceğiniz En İyi Mobil Uygulamalar

  Kargo Takibi Yapabileceğiniz En İyi Mobil Uygulamalar

  İnternetten bir sipariş verdiğinizde ya da herhangi birinden bir paket beklediğinizde, kargo takip numaraları hayat kurtarıcı olabiliyor. Kargonuzun nerede olduğunu anlık olarak takip edebilmenize olanak sağlayan kargo firmaları, sunmuş oldukları mobil uygulamaları sayesinde bulunduğunuz her yerden kargonuzu kolaylıkla takip etmenizi ve diğer hizmetlerden faydalanmanızı sağlıyorlar. Bizler de bu listemizde, kargo takibi yapabileceğiniz en iyi mobil uygulamaları sıraladık. Mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

  Devamını Oku »

 • Skype Hesabı Nasıl Silinir?

  Skype Hesap Silme

  Skype’ı artık kullanmama kararı alanlar için Skype hesap silme işlemini farklı yollarla anlatıyoruz. Görüntülü konuşma özelliğinin WhatsApp’a gelmesiyle birlikte Skype’ın eskisi kadar popüler olmayacağını düşünenler arasındaysanız bu blog yazımıza göz atmanızı öneririz.

  Devamını Oku »

 • Telefonunuzda Aramaları Kaydedebileceğiniz En İyi 4 Uygulama

  Telefonunuzda Aramaları Kaydedebileceğiniz En İyi 4 Uygulama

  Çeşitli görüşmelerinizi kayıt altına almanız gerekiyorsa ve cihazınızda arama kaydetme özelliği bulunmuyorsa, ek uygulamalara ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Bizler de bunu düşünerek hazırladığımız bu listede, telefonunuzda aramaları kaydedebileceğiniz en iyi 4 uygulamayı sizler için sıraladık.

  Devamını Oku »

 • İş Yapmak için Kullanabileceğiniz En İyi 6 Çevrimiçi Toplantı Aracı

  Ekibinizle İş Yapmak için Kullanabileceğiniz En İyi 6 Çevrimiçi Toplantı Aracı

  İnternet, her alanda olduğu gibi iş dünyasında da birçok şeyi daha kolay hale getirmiş durumda. Sadece birkaç tıklamayla dünyanın herhangi bir yerinden kişilerle istediğiniz konuda onlarla çalışabilmeniz mümkün.

  Devamını Oku »

 • Sosyal Medyayı Kariyeriniz için Kullanmanın Püf Noktaları

  Sosyal medya kullanımı

  Günümüzde sosyal medyanın iş dünyası üzerindeki etkisi tartışılmaz. Hem ülkemizde hem de dünyada birçok işletmenin ya da kurumsal firmaların sosyal medya faaliyetlerine verdiği önem gün be gün artmakta ki Nusret Gökçe’nin sosyal medyayı basamak olarak kullanarak yükselişine hepimiz şahit olduk. Sosyal medyanın etkisi işe alım süreçlerinde de fark yaratıyor. Öyle ki, yapılan araştırmaya göre kurumsal şirketlerin yüzde 66’sı işe alım süreçlerinde adayların Facebook profillerini incelerken, yüzde 54’ü ise Twitter hesaplarını mercek altına alıyor. Böylelikle adaylar CV’lerinin yanı sıra kariyerleri için sosyal medya kullanıma da önem vermeye başladı. Yani aslında CV’niz ister iyi ister yetersiz olsun, bazen sosyal medya faaliyetleriniz kariyeriniz için belirleyici olabiliyor. Bu doğrultuda biz de sosyal medyayı kariyeriniz için kullanmanıza yönelik bazı taktikler ve püf noktaları paylaşıyoruz.

  Devamını Oku »

 • Google Hesabı Nasıl Silinir?

  Google Hesabı Nasıl Silinir?

  Google, sunmuş olduğu hizmetler ile internet kullanıcılarının tamamına hizmet veriyor. Her alanda işinize yarayabilecek bir hizmet sunan Google’daki hesabınızı artık kullanmıyorsanız, sizler için hazırladığımız bu rehberde Google hesabı nasıl silinir konusunu anlaşılır bir şekilde adım adım anlattık.

  Devamını Oku »

 • WhatsApp Hesabı Nasıl Silinir?

  WhatsApp Hesabı Nasıl Silinir?

  WhatsApp, tüm dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulamaları arasında zirvedeki yerini koruyor. Her geçen gün yenilenen ve kullanıcılarına yepyeni özellikler sunan WhatsApp uygulamasını artık kullanmak istemiyor olabilirsiniz. Bizler de bunu düşünerek hazırladığımız bu rehberde, WhatsApp hesabı nasıl silinir adım adım anlattık. Mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

  Devamını Oku »

 • Windows 10'da Reklamlar Nasıl Kapatılır?

  Windows 10'da Reklamlar Nasıl Kapatılır?

  Windows 10 işletim sistemi her ne kadar ücretsiz bir yükseltme ile elde edilmiş olsa da, çeşitli reklamlarla birlikte geldiği kaçınılmaz bir gerçek. Başlat menüsü, işlem merkezi, kilit ekranı gibi çeşitli yerlerde görüntülenen reklamlar ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygulama ve hizmet satın almanızda yardımcı oluyor. Bizler de bu makalemizde Windows 10’da reklamlar nasıl kapatılır konusuna değiniyoruz. Mutlaka göz atmanızı öneririz.

  Devamını Oku »

 • Windows Üzerinde Linux Nasıl Kullanılır?

  sanal linux çalıştırma

  Linux'un özgür dünyasını merak ediyor, fakat Windows'tan da vazgeçemiyorsanız VMware yardımıyla Windows ortamından ayrılmadan Linux'u test edebilirsiniz. Özellikle hackerların vazgeçilmezi olan Kali Linux'un VMware ile Windows ortamında nasıl çalıştırılacağını sizler için açıkladık.

  Devamını Oku »

 • 2017 YGS Puan Hesaplama Nasıl Yapılır?

  2017 YGS Puan Hesaplama

  ÖSYM 2017 YGS soru ve cevapları, ÖSYM’nin resmi sitesi üzerinden yayınlandı. Pazar günü gerçekleşen sınavın ardından 2017 YGS soruları ve cevap anahtarının yayınlanması üzerine, adayları YGS puan hesaplama heyecanı sardı. Biz de 2017 YGS puanı nasıl hesaplanır? 2017 YGS puanı hesaplaması nasıl yapılıyor? sorusuna yanıt niteliğinde bir yazı hazırladık.

  Devamını Oku »

POPÜLER YAZILAR

SON HABERLER

SON VİDEOLAR

BİZİ TAKİP EDİN